tv3.lv

Neadekvāts katafalka vadītājs pārsteidz rīdziniekus

Kāda katafalka vadītājs šokējis rīdziniekus – viņš līkločiem manevrējis pa ielām, radot avārijas situācijas. Cilvēki zvanījuši policistiem un teikuši, ko redz, savukārt likumsargi, šķiet, ziņas par specifiskās automašīnas agresīvo braukšanu uztvēruši kā joku.

2015. gada 21. maijā 22:19

Trešdienas pievakarē, aculiecinieki piefiksējuši visai aizdomīgo katafalka stūrētāju, kurš traucies pāri Vanšu tiltam.  Tikai mirkli vēlāk, Mersedesa vadītājs, turpat uz Kalnciema ielas pie stūres iemidzis, bet aculiecinieki turpinājuši ceļu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apsteidzot katafalku, varēja manīt, ka vadītājs nepievērš uzmanību notiekošajam un izskatās apreibis. Aculiecinieki stāsta, ka zvanījuši Ceļu policijai, bet pārsteidza atbilde, ka visas ekipāžas ir norīkojumā (acīmredzot “augsto viesu” dēļ, ko jāeskortē). Ceļu policija nešķita ieinteresēta apturēt šo bīstamo katafalka vadītāju. Pie Kalnciema un Melnsila ielas krustojuma katafalka šoferis pat iemiga uz kādu minūti. Atkārtoti tika zvanīts Ceļu policijai – izklausījās ieinteresētāki, bet nešķita, ka būtu gatavi šo auto pārtvert pirms tas ir izraisījis kādu nopietnu negadījumu.
Kā izrādās, šajā reizē likuma sargi tik tiešām nav spējuši laikus apturēt auto braucēju un turpat, dažus simtus metru pēc Kalnciema satiksmes pārvada, katafalka vadītājs iestūrējis kādā priekšā braucošā mikroautobusā. Tikai mirkli vēlāk, notikuma vietā ieradušies arī aculiecinieku izsauktie policisti.

Notikuma vietā policistiem radās aizdomas, ka vadītājs varētu atrasties alkoholisko dzērienu ietekmē, taču pēc pārbaudes šī informācija neapstiprinājās. Tā kā vadītāja rīcība nebija adekvāta, viņš tika nogādāts narkotisko vielu pārbaudei. Šobrīd ir uzsāktas divas administratīvās lietas. Viena ir par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu un notikuma vietas pamešanu, tas ir par situāciju, kad viņš kādā degvielas uzpildes stacijā bija norāvis šļauku un aizbraucis, un otra ir par jau minēto sadursmi ar mikroautobusu.

Tāpat, pēc ekspertīzes rezultātu saņemšanas, policisti sola lemt par autobraucējam piemērojamo sodu.

Vairāk par notikušo uzzini video!

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm