tv3.lv

Aculiecinieks Pārdaugavā aizturējis bīstamu dzērājšoferi

Kāds nevienaldzīgs vīrietis Pārdaugavā aizturējis bīstamu dzērājšoferi, kurš, laikus neapstādināts, iespējams, būtu iekūlies vēl lielākās nepatikšanās, informē raidījums “Degpunktā”.

2020. gada 26. augustā 22:19

Rīta agrumā viena no Pārdaugavā patrulējošajām pašvaldības policijas ekipāžām saņēmusi ceļu policistu lūgumu pēc palīdzības – iedzīvotāji kāda daudzdzīvokļu nama pagalmā aizturējuši apreibušu šoferi. Uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvalde, kas jau pēc pāris minūtēm, ierodoties norādītajā vietā, konstatēja divu transportlīdzekļu atrašanos tajā, kas, iespējams, ir bijuši sadursmē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sastaptais aculiecinieks, kas dzērājšoferi aizturējis, stāstījis, ka principā sadursmes dēļ skrāpējumu auto neesot. Viņš arī nodevis policijas rīcībā iereibušo vadītāju un viņa spēkrata atslēgas, kuras dzērājšoferim atņēmis.

“Viņš četras reizes ietriecās… Lūk, paskatieties uz viņu. Manuprāt, viņš ir potenciāls slepkava. Lūdzu, paņemiet atslēgas,” sacīja varonīgais aculiecinieks.

Iereibušā spēkrata vadītājs sākumā noliedza savu vainu, apgalvojot, ka viņš transportlīdzekli nevis vadījis, bet stūmis, taču sarunas gaitā netieši atzinās un paskaidroja, ka viņa nodoms nebija nekur tālu braukt.

“Man vajadzēja tikai līdz stūrim, un tur jau citam bija jāsēžas pie stūres. Un viss, es nekur citur negrasījos braukt,” taisnojās reibumā sastaptais automašīnas vadītājs.

Drīz vien notikuma vietā ieradās tie paši ceļu policisti, kuri iepriekš lūguši atbalstu pārkāpēja aizturēšanā, un atklājies, ka avārijas izraisītājs ir gandrīz 2,7 promiļu reibumā. Turklāt vadītājam vispār neesot autovadītāja apliecības, kura viņam pēdējo reizi bija pirms gadiem desmit.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iespējams, ka šis būs dārgākais sirmā vīra brauciens dzīvē, jo pret pārkāpēju tiks ierosināts kriminālprocess, turklāt pret viņu vērsīsies arī otra auto apdrošinātāji, kas pieprasīs kompensēt visus ar šo negadījumu saistītos izdevumus.

Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes galvenais inspektors Mārtiņš Krauze slavēja aculiecinieku, kurš, redzot notikumu, nebija vienaldzīgs un iereibušo šoferi atturēja no tālāka pārkāpuma izdarīšanas, tādējādi pasargājot līdzcilvēkus no iereibušā vadītāja, kurš, dzērumā braucot, varēja apdraudēt citus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm