tv3.lv

Aizturēts vīrietis, kurš bojājis deputāta Artusa Kaimiņa auto

Rīgas reģiona pārvaldes Ziemeļu iecirkņa policisti pirmdien, 21. martā, aizdomās par Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa automašīnas bojāšanu, kas notika šī gada 7. martā, aizturējuši 1988. gadā dzimušu vīrieti.

2016. gada 25. martā 15:00

Policija 8. martā saņēma informāciju, ka Rīgas centrā no kāda nama kāpņutelpas ir izrauta pastkastīte un ar to vēlāk sabojāta automašīna BMW, kas bija novietota turpat pie nama. Automašīnai izsists aizmugurējais stikls un saskrāpēta virsbūve. Minētā automašīna pieder Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izmeklēšanas laikā policija noskaidroja, ka noziegumu izdarījis kāds 1988. gadā dzimis vīrietis. Vīrietis savas rīcības motīvus nespēj paskaidrot, vienīgi to, ka tā bijusi spontāna rīcība, kura bijusi huligāniska motīva vadīta. Vīrietis iepriekš nonācis policijas redzeslokā par maznozīmīgiem pārkāpumiem. Aizturētais savu vainu izdarītajā atzīst.

Pret vīrieti kriminālprocess uzsākts par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

VIDEO: Artuss Kaimiņš pārmāca nekaunīgu džipa šoferi

Uzņemtajā video redzams, ka Saeimas deputāta vadītais Mercedes auto apdzīvotas vietas vidū nobloķē ceļu aiz viņa braucošam Škoda džipam.

Skaidrojot rīcības motīvus, Youtube lietotājs, kas acīmredzot ir pats Artuss Kaimiņš, zem video detalizēti izklāstījis situāciju. Viņš norāda, ka šī ir apdzīvota vieta, bet, tā kā vietējā pašvaldība nav uzstādījusi nekādus ātruma ierobežotājus, atsevišķi autovadītāji ieskrienoties pat ar 90 km/h lielu ātrumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm