tv3.lv

Armēnijā aizturēts no Latvijas aizbēgušais Teikas vidusskolēna slepkava

Armēnijā aizturēts Teikas vidusskolas audzēknis Arams Gabrieļans, kurš Latvijā bija notiesāts par Kristiāna Čirpusa slepkavību. Kopš pagājušā gada vasaras par slepkavību aizturētais bija pazudis. Gabrieļanam par drauga noduršanu bija piespriesta brīvības atņemšana uz desmit gadiem.

2016. gada 24. martā 14:59

1995. gadā dzimušais Gabrieļans otrdien tika aizturēts Parakaras ciemā, kas atrodas Armaviras apgabalā.

Par slepkavību apsūdzētā jaunieša meklēšanā bija iesaistīta Armēnijas policija, Kriminālizlūkošanas ģenerāldepartamenta darbinieki, kā arī Interpola Armēnijas birojs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par drauga noduršanu Teikas vidusskolas audzēknim piespriež 10 gadus cietumā

2014. gada 14. aprīlī Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa apsūdzētajam jaunietim piesprieda desmit gadu cietumsodu. Tiesa arī noteica, ka apsūdzētajam jāmaksā 110 000 eiro kompensācija cietušajiem. Par notiesājošo spriedumu apelācijas sūdzību bija iesniedzis pats apsūdzētais Teikas vidusskolas audzēknis.

Liktenīgajā dienā jaunietis pie sava drauga bija nolēmis pārnakšņot. Pēkšņi viņš aizgāja uz virtuvi, paņēma tur esošo nazi ar 22 centimetrus garu asmeni, atgriezās istabā un bez pamatota iemesla vismaz piecas reizes mērķtiecīgi iedūra savam draugam dzīvībai svarīgos orgānos, liecina apsūdzība. Cietušais no gūtajiem ievainojumiem turpat dzīvoklī nomira. Pēc tam dūrējs izlēca pa logu un aizbēga.

Taču pēc tam slepkavībā apsūdzētajam jaunietim izdevās pazust no policijas redzesloka.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm