tv3.lv

Atjautīgas “Maxima” veikala darbinieces palīdz noķert veikalā ēkā iebraukušu dzērājšoferi

Mazumtirdzniecības veikala “Maxima” Pļavniekos stāvvietā kāda “Škoda” ģimenes auto šoferis pamanījās sajaukt gāzes un bremžu pedāļus un lielā ātrumā iebraukt veikala ēkas sienā, bet pēcāk vairāku aculiecinieku un videonovērošanas kameru priekšā nesekmīgi centās no avārijas vietas aizbraukt, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2020. gada 31. augustā 22:09

Notikums norisinājās pirmdien, 31. augustā, ap vieniem dienā, kad, sirēnām skanot, lielā ātrumā pa Ilūkstes ielu Keldiša ielas virzienā aiztraucās Valsts policijas patruļauto. Steiga bija pamatota, jo no aculieciniekiem saņemta informācija par “Maxima” veikala ārsienā tikko iebraukušu, iespējams, iereibušu šoferi, kas centās avārijas vietu pamest.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policistiem pietrūka vien dažas minūtes, lai bēdzēju sastaptu uz vietas. Taču izbēgt no atbildības šoferim tik un tā neizdevās, pateicoties veikala darbiniecēm, kas paspēja spēkrata numurus piefiksēt.

“Stāvu veikalā pie kases un pēkšņi dzirdu – troksnis, viss iegrimst, stends saliecas uz priekšu, prece nobirst. (..) Paldies Dievam, kase atradās mazliet tālāk, citādāk mani arī notriektu. Es, protams, izgāju uzreiz ārā paskatīties, kas notiek. Viņš šeit [rāda stāvlaukumu] stāvēja, tieši pretī šai bedrei un taisījās laisties projām. Viņš bija drīzāk nobijies [nekā agresīvs]. Es viņu mēģināju aizturēt, nepieļaut viņa aizbraukšanu, bet viņš tomēr aizbrauca,” pastāstīja veikala darbiniece Žanete.

Šoreiz veiksme bija likumsargu pusē, un aprakstam līdzīgs auto ar attiecīgajai avārijai raksturīgiem virsbūves bojājumiem pamanīts turpat netālu, Keldiša ielas apkaimē. Pie automašīnas policisti aizturējuši arī pašu vadītāju, aptuveni piecdesmit gadus vecu vīrieti. Šoferis aizvests pie veikala, lai veiktu atpazīšanu. Arī alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā apstiprinājusi sākotnējās aizdomas.

Alkometra mērījuma rezultāts uzrādīja 1,65 promiles. Jāsaka, ka, apskatot ārsienas bojājumus, dzērājšoferis vēl viegli ticis cauri. Ja uz ietves būtu atradies kāds gājējs, šis incidents beigtos traģiski un tiesību atņemšana būtu tikai sākums daudz lielākām nepatikšanām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm