tv3.lv

Basketbolists Pierīgā nošauj sievu un izdara pašnāvību

Šokējoša slepkavība notikusi Rīgas pierobežā Alderos. Pēc Degpunktā rīcībā esošās informācijas bijušais Lietuvas valstsvienības basketbolists Martins Andrukaitis nogalinājis savu dzīvesbiedri, turklāt izdarījis to nepilngadīga bērna klātbūtnē. 

2014. gada 5. septembrī 20:55

Vakar, 4.septembra, vakarā īsi pirms pusnakts Alderu ciematiņā, kas atrodas līdzās Baltezeram, notikusi baisa slepkavība. 33 gadus vecs vīrietis nošāvis savu dzīvesbiedri, pēc tam arī pats iešāvis sev galvā. Tas viss noticis 14 gadus vecās ģimenes atvases klātbūtnē. Tieši jaunais puisis izsaucis policistus. Pirmie notikuma vietā bijuši Ādažu pašvaldības policijas inspektori.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc ”Degpunktā” rīcībā esošās informācijas bojāgājušais vīrietis ir Martins Andrukaitis – bijušais Lietuvas izlases basketbolists, kurš savulaik spēlējis arī Latvijā ”ASK” komandā un ”Liepājas Lauvas” sastāvā.

Savu sportisko karjeru Martins esot noslēdzis pagājušajā gadā un sācis strādāt Ādažos vietējā apsardzes firmā. Kaimiņi stāsta, ka uz Alderiem viņš ar ģimeni pārcēlies pirms gada. Īpaši ar apkārtējiem nekumunicējuši, bet kopumā raksturojami kā pozitīvi cilvēki.

Šobrīd valsts policija par notikušo ierosinājusi kriminālprocesu un abu bojā gājušo cilvēku mirstīgās atliekas nosūtītas ekspertīzei. Ja izrādīsies, ka dzīvesbiedres slepkavībā tiešām vainojams populārais basketbolists, lieta tiks izbeigta.

Šobrīd Ādažu sociālajam dienestam jālemj kā palīdzēt 14 gadus vecajam puisim, kurš vienā mirklī palicis par bāreni. Cik zināms jaunietim ir arī vecvecāki un iespējams, tieši viņi uzņemsies vecāku lomu līdz puiša pilngadībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm