tv3.lv

Bēgot no policijas, “Citroen” vadītājs sadauza vairākus spēkratus

Ap desmitiem vakarā Gaiļezera ielas iedzīvotāji pa logiem redzēja, kā viņu kaimiņu automašīnas tiek sadauzītas policijas pakaļdzīšanās laikā.

Vjačeslavs
vietējais iedzīvotājs

“Es dzirdēju, kamēr skatījos televizoru. Sākumā domāju, ka tur brauc ātrā palīdzība, pēc tam tikai sapratu, ka kaut kāds bandīts. Es neredzēju, ar kādu automašīnu viņš brauca. Var redzēt, ka viņš uz šo pusi iebraucis.”

Pēc sadursmes bēgošā transportlīdzekļa vadītājs izlēca no sēdvietas un metās bēgt. Vīrietis skrēja mērķtiecīgi un, šķiet, jau iepriekš bija izdomājis, kur varētu patverties.

mājas iemītniece

“Jā, viņš ieskrēja otrajā kāpņutelpā un pēc viņa uzreiz policisti. Vai, daudz policistu!”

Mājas iedzīvotāji ziņo, ka likumsargiem nemaz tik veikli noziedznieku neizdevās notvert.

“Pēc tam šeit sapulcējās piecas policijas ekipāžas. Viņi tepat gaidīja vairāk nekā stundu. Pasauca mūsu mājas vecāko, viņi skatījās kaut kur tur, uz tiem logiem. Tas nozīmē, ka viņš te ieskrēja un pazuda, viņu nevarēja atrast. Nu, kaut kā viņš durvju kodu zināja!” saka vietējais iedzīvotājs.

“Degpunktā” vaicāja kaimiņiem, vai gadījumā kāds nakts laikā nav devis patvērumu vīrietim, kas atrodas policijas meklēšanā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaimiņiene pieļauj, ka viņam mājā dzīvo kāds paziņa.

Šodien viens no sadauzīto automašīnu īpašniekiem kārto dokumentāciju, kuru iesniegt apdrošināšanas kompānijai.

Juris
vēlas saņemt kompensāciju

“Te bija novietotas divas automašīnas. Viens autovadītājs bēga no policijas, policija ļaundari panāca, bet notika avārija, un notika sadursme ar automašīnu. Inerces dēļ nedaudz cieta arī mūsu automašīna. Rakstu iesniegumu policijai, ka ir satiksmes bojājumi. Gribu saņemt kompensāciju.”

Policijai neizdevās bēdzēju notvert, un viņš atrodas meklēšanā. Vīrietis tagad gaida varasiestāžu lēmumu par piespriežamo sodu.

Līna Kaļķe
Valsts policijas pārstāve

“Valsts policija ir uzsākusi 11 administratīvā pārkāpuma procesus, tostarp par nepakļaušanos policistu likumīgajām prasībām un bēgšanu, atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, agresīvu braukšanu, ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu un citiem pārkāpumiem. Tāpat Valsts policija iespējamā vadītāja identitāti ir noskaidrojusi, taču precīzi notikušā apstākļi vēl tiks skaidroti izmeklēšanas laikā.”

Ja kādam no jums ir zināma viņa atrašanās vieta vai identitāte, ziņojiet likumsargiem pa tālruni 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm