Brunavā dzīvo godīgi ļaudis! Zagļi pa telefonu atzīstas, ka piesavinājušies “dziru” un uzdzeramo

Brunava ir neliela pagasta centrs Lietuvas pierobežā netālu no Bauskas. Šajā klusajā vietā noziegumi nenotiek bieži, jo gluži vienkārši tur nav ko zagt. Pa retam apkārtnē ieklīst kāds leišu viesstrādnieks un apzog kādu garāžu, bet pirms dažām dienām nepatīkamu pārsteigumu sagādājuši paši vietējie, apzogot vienu no diviem Brunavas veikaliem.

2017. gada 24. februārī 21:02

Bauskas novada Brunavā pirms dažām dienām apzagts vietējais veikals. Policijā nonākuši trīs cilvēki – 15 gadus vecs jaunietis, 20 gadus vecs puisis un 40 gadus vecs vīrietis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bet sācies viss gluži nevainīgi. Trijotne iedzērusi un kā tas reizēm mēdz notikt bijis nedaudz “par īsu”. Tieši tik daudz lai sadūšotos un dotos apzagt vietējo veikalu, kuram nav signalizācijas. Domāts darīts – trijos naktī “jaunizceptie” zagļi ar lauzni izsituši veikala logu un iekļuvuši telpās. No veikala nozagts alkohols un uzdzeramais. Veikala darbiniece saka – droši vien zagļi ņemtu arī kaut ko vairāk – iespējams, bija cerējuši uz lielu naudu, taču apgrozījums bodītē nav liels un iekasētie līdzekļi tā vai šā pa nakti tiek izņemti no kases.

Zagļi gan ilgi nedabūja “pasūkt” iegūto laupījumu. Ar visām pudelēm rokās viņi pieķerti drīz pēc nozieguma, jo viens no trijotnes nav sapratis, ko dara un piezvanījis paziņam, tā teikt, pakonsultēties. Šāda vaļsirdīga atzīšanās un nozieguma vietā atstātās pēdas skaidri parāda, ka zagļi nav nekādi profesionāļi. Nespējuši uzlauzt vecas durvis, vai arī vienkārši bijuši pārlieku stiprā reibumā.

Turpat ciematā satiekam arī vīrieti, kurš nenobijies un negaidot policiju meties zagļu trijotni aizturēt. Alvils pats gan savus nopelnus notikušajā nesaskatot – gājis palīgā un viss.

Šobrīd gan zināms, ka aizturēto trijotne līdz tiesai atbrīvota, jo noziegums nav tik smags, lai tā uzreiz sēdinātu aiz restēm. Tomēr tas nenozīmē, ka nesekos tiesa. Un tad gan nevar zināt kāds tiesnesim būs garastāvoklis – no piespiedu darbiem, līdz nosacītam vai reālam cietumsodam nav tālu, jo kā nekā noziegums pastrādāts grupā un reibumā, kas ir atbildību pastiprinošs apstāklis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm