tv3.lv

Ceļu policists cietsirdīgi nogalina mājas cūciņu! Esot domājis, ka tā ir mežacūka

Brocēnu novada Remtes pagastā netālu no mājām nogalināts mājdzīvnieks – Vjetnamas cūciņa un to izdarījis vietējais ceļu policists. Dzīvniekam ar koku satriekts galvaskauss. Izrādās, likumsargs domājis, ka dzenas pakaļ mežacūkas mazulim – tāds vismaz ir viņa skaidrojums.

2016. gada 9. jūnijā 20:49

Piecus mēnešus vecā Vjetnamas cūciņa vārdā Beciņa Šampiņu ģimenes saimniecībā dzīvojusi jau vairākus mēnešus, taču vienu rītu viņa no sētas pazudusi un tad arī sācies tracis, kas nerimstas vēl šodien.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izsaukta policija. Notikušais fiksēts. Bremzēšanas pēdas neesot atrastas, kas liek domāt, ka dzīvnieks neesot izskrējis mašīnai priekšā, bet gan tiešām vajāts.

Policists kopā ar kādu biedru atbraucis un tiešām piedāvājis izlīgumu, sākumā skaidrojot, ka cūciņu vienkārši notriecis, bet sarunas beigās atzinis, ka vienkārši gribējis mazas mežacūkas trofeju. Vīrietis lūdzis izņemt no policijas iesniegumu.

Foto

Kas tagad būs nav īsti skaidrs, jo policijā uzsākts kriminālprocess par zādzību.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 180. panta pirmās daļas par zādzību. Tā kā ir aizdomas, ka ar šo notikumu ir saistīts kāds Valsts policijas Saldus iecirkņa darbinieks, tad lieta pēc piekritības ir nosūtīta Iekšējās drošības birojam – lai šo lietu objektīvi izskatītu un neradītu nekādu interešu konfliktu. Iekšējās drošības birojs ir pieņēmis darbinieka paskaidrojumu, uzklausījis arī citu lietā iesaistīto personu liecības un tad arī, attiecīgi izvērtējot šo te sniegto informāciju, tiks lemts, kā šo kriminālprocesu virzīt tālāk.

Degpunktā komanda sekos šīs lietas attīstībai un jau par jaunumiem mēs jūs informēsim.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm