tv3.lv

90 gadus vecu vīru Iļģuciemā pēdējā brīdī paglābj no nosalšanas pilnmēness gaismā

Naktī uz ceturtdienu, 1. martu, kāds 90 gadus vecs vīrs naksnīgajās Iļģuciema ielās nonāca patiesi neapskaužamā situācijā – pēc vairāk nekā stundas ilgas klīšanas pensionārs bezspēkā sabruka sniegā.

2018. gada 1. martā 23:46

Rīgas pašvaldības policija zvanu no kāda iedzīvotāja par bezpalīdzīgo vīru saņēma ap plkst. 3.00. Kārtībsargiem tika norādīts, ka kādā ielas pagalmā Iļģuciemā redzēts piedzēries vīrs, kurš plānā apģērbā un bez virsjakas rāpo pa gājēju ietvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī ar šādu situāciju galvaspilsētas likumsargi sastopas ne pirmo reizi, drīz vien noskaidrojās, ka rāpojošais pensionārs nebūt nav kāds vietējais plencis.

Vīrietis nespēja likumsargiem paust kaut cik saprotamus vārdus, jo viņš bija pilnībā pārsalis. Ārā tobrīd valdīja visai zema gaisa temperatūra.

Drīz vien Vaidelotes ielā ieradās neatliekamā medicīniskā palīdzība, un 90 gadus vecais vīrs nonāca mediķu rokās. Atklājās, ka sirmgalvim pēc ilgstošas atrašanās ārā ir bīstami pazeminājusies ķermeņa temperatūra, tādēļ viņu steidzami bija jānogādā slimnīcā.

Vienlaikus no dežūrdaļas policisti uzzināja, ka iecirknī nupat saņemts lūgums pēc palīdzības pazudušā meklēšanā, un, visticamāk, kārtībsargu sastaptais pensionārs ir tas pats vīrs, kuru nu meklē radinieki.

Izrādījās, kungs nakts vidū nolēmis doties “pastaigā” pa saltajām un tumšajām Rīgas ielām ļoti plānās drānās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šoreiz sirmo vīru izdevies glābt, pateicoties iedzīvotāju vērībai, tādēļ policisti aicina ikvienu, it sevišķi šādā laikā, kad gaisa temperatūra ir noslīdējusi krietni zem nulles, nepaiet garām, bet gan ziņot par ikvienu, kurš, atrodoties zem klajas debess, nonācis nelaimē vai nespēj par sevi parūpēties.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm