tv3.lv

Aculiecinieks par vētrā Jūrmalā bojāgājušo pensionāri: Zars piezemējās viņai tieši uz galvas!

Kauguros, Skolas ielā, dzīvojošie pirmdien, 17. janvārī, kļuva par aculieciniekiem šausmu pilniem brīžiem. Kad pie 16. nama sabrauca prāvi glābšanas dienesta resursi un mediķu reanimācijas transports, kļuva skaidrs – situācija ir nopietna. Pienākot tuvāk, bija redzams, ka zem nolauzta koka zara saspiesta nekustīgi guļ sieviete. Traģisko brīdi no sākuma līdz beigām redzēja kāds jauns vīrietis, taču viņš nepaspēja iejaukties, lai palīdzētu.

vietējais iedzīvotājs

“Es biju mājās, sēdēju pie loga un redzēju, ka koks krīt, bet zem tā stāv cilvēks. Zars piezemējās viņai tieši uz galvas. Večiņa uzreiz nokrita, nemācēšu pateikt, cik viņai gadu. Redzēju, ka viņa nokrita. Atbrauca “ātrie”, policija. Mediķi viņu sāka “pumpēt”, uzlika uz nestuvēm, bet bezcerīgi.”

“Manuprāt, [koka uzkrišana] bija nejaušība. Cilvēks vienkārši gāja garām kokam,” norāda cits attiecīgajā vietā dzīvojošais.

Vairāk nekā septiņdesmit gadus vecā kundze gāja bojā turpat notikuma vietā.

No vietējiem iedzīvotājiem “Degpunktā” uzzināja, ka sieviete dzīvoja netālu no traģēdijas vietas un, iespējams, mēroja ceļu uz kādu veikalu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm