tv3.lv

Āgenskalnā aiz aizslēgtām tualetes durvīm atrod mirušu vīrieti

Nedēļas nogalē Āgenskalnā kādas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji Mazajā Nometņu ielā pamanīja, ka viņu kaimiņš uzvedas savādi. Proti, vasaras karstumā, kad lielākā daļa cilvēku cenšas atvēsināties, 31 gadu vecais vīrietis uz savu dzīvokli stiepa kurināmo brikešu maisus, ar ko apsildīt mājokli.

“Mēs vienkārši pasmējāmies un pavaicājām, kāpēc viņš silda mājokli, ir taču karsts, bet viņš atbildēja, ka viņam nav laika, jo viņam vajag sataisīties. Mēs padomājām, varbūt viņš kaut kur ies, piemēram, satikt meiteni vai tamlīdzīgi,” norāda mirušā vīrieša kaimiņiene Jekaterina.

Pāris stundas vēlāk no vīrieša dzīvokļa loga sāka celties dūmi. Grupiņa cilvēku, tostarp Jekaterinas vīrs un jaunā vīrieša tēvs, iedrāzās miteklī. Nevienā no istabām vīrieti nemanīja.

“Viņi nevarēja atvērt tualetes durvis, un viņa tēvs atļāva tās izgāzt ar spēku. Mans vīrs ar kāju izsita durvis un redzēja, vismaz viņš tā aprakstīja, ka viņš bija apsēdies pie poda. Mans vīrs viņu pabakstīja, mazums, jāpārbauda, vai ir dzīvs. Saprata, ka nav, līdz ar to tēvs lika izsaukt ātro palīdzību,” norāda Jekaterina.

Plkst. 17.03 vakarā mediķi konstatēja vīrieša nāvi. Tās cēlonis joprojām ir neskaidrs. Kaimiņi atklāj, ka puisis bija aizrāvies ar savu darbu, programmējot lietotnes datorā no rīta līdz vakaram. Viņš nereti runāja par realitāti tiešsaistē un tās priekšrocībām.

“Viņš teica, ka datorā izveidoja programmu, kurā cilvēkiem nav problēmu. Viņam gribējās, lai dzīvē ir tā, kā tur,” stāsta Inita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaimiņiene stāsta, ka vīrieša mirstīgās atliekas liecināja par smagiem, iespējams, durtiem ievainojumiem: “Kāds saka, ka tā bija pašnāvība, vēl kāds apgalvo, ka notikusi slepkavība. Kaut kāda meitene no policijas aizgājusi pie mātes un teikusi, ka tad, kad viņu apgrieza otrādi, tad ieraudzīja pašdarinātu asu priekšmetu kaklā. Šeit bija sarkani asins pleķi, asais priekšmets bija apmēram šeit, un viņš to turēja rokās.

Jekaterinai ir grūti noticēt, ka paziņa aizsaulē būtu devies mērķtiecīgi, taču pēdējā laika izteicieni šādu teoriju tomēr liek apsvērt: “Viņš vairākas reizes teica, ka viņam drīz sāksies jauna dzīve. Viņš pats teica, ka viņam drīz sāksies jauna dzīve.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm