tv3.lv

Agresīva trijotne draud ar šaujamieroci Ukrainas un Latvijas karoga nēsāšanas dēļ

Vecrīgā agresīvi noskaņots vīrietis uzbruka ļaužu pūlim, jo vienam no gājējiem pamanīja uz muguras Ukrainas karogu. Uzbrucējam neizdevās uzvarēt tuvcīņā, tādēļ viņš sāka draudēt ar šaujamieroci, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Iztraucēja vakaru vairākiem cilvēkiem, draudēja izrēķināties, lamāja un teju vienu no gājējiem piekāva – acīmredzot tieši šādi dienas noslēgumu nolēma pavadīt vīriešu trijotne, kas staigāja pa Rīgas ielām un meklēja iemeslu konfliktam.

Var pieļaut, ka galvenais skandalētājs no kompānijas bija vīrietis zilā jakā, tieši viņš gandrīz uzsāka kautiņu ar ļaužu pūli. Par iemeslu sākt vicināties ar dūrēm uzbrucējam bija Ukraiņu un Latvijas karogi, ko nesāja uz muguras viens no agresora oponentiem. Trakotājs izdarīja vienu sitienu cilvēka virzienā, taču netrāpīja, un tad, visticamāk, saprotot, ka atrodas mazākumā, nolēma atkāpties un turpināt lamāties jau no attāluma. Pa to laiku notikušā liecinieki par skandalētāju paziņoja policijai. Konflikta eskalācija nenotika, un agresīvi noskaņotais vīrietis kopā ar saviem draugiem devās Vecrīgas virzienā.

Tad pa rokai gadījās kāds velobraucējs, ēdienu piegādātājs, kuru pārkāpējs acīmredzot mērķtiecīgi nolēma notriekt no braucamā, taču īsi pēc izdarītā aizķērās un nokrita līdz ar riteņbraucēju.

Divus, ieskaitot vīrieti zilajā jakā, likumsargi panāca un aizturēja Rīdzenes ielā. Kā vēlāk atklājās, kompānija draudēja cilvēkiem izvilkt no somas un lietot šaujamieroci, tāpēc agresori uzreiz tika pārmeklēti. Ieroči netika atrasti, taču uziets nazis un pneimatiskais steks.

Agresīvi noskaņotā vīrieša draugs, kas bija mierīgāks un piekrita sadarboties ar policiju, izstāstīja, kāpēc tad konflikts izcēlās: “Agresīvi, nē! Mēs nebijām agresīvi. Mēs mierīgi braucām pēc darba. Jā. Tur paņēmām mierīgi, iedzērām aliņu, šņabīti. Kā jau visi normālie cilvēki. Cilvēks vienkārši ”uzvilkās” Ukrainas karoga dēļ. Mans draugs bija iedzēris. Es viņu velku prom.”

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm