tv3.lv

Agresīvs suns pie savas sētas saplosa mopsi

13. aprīlī 21:49

Ikvakara pastaiga pa Katlkalnu kopā ar saviem mājas mīluļiem divām draudzenēm beigusies bēdīgi. Viens no suņiem tika sakosts, otru izdevās nosargāt. Pastaiga bija jau gandrīz galā, un draudzenes bija atpakaļceļā uz mājām, bet četrkājainajam pastaigu biedram vakars noslēdzās veterinārā klīnikā.

Pļavniekkalna ielas iedzīvotāju, kura kopā ar draudzeni piedzīvoja agresīvā suņa uzbrukumu, “Degpunktā” sastapa, pastaigājoties ar savu mājas mīluli, kuru viņai izdevās nosargāt. Taču šis notikums ir palicis spilgti atmiņā, un viņa turpmāk vēlās pastaigāties drošā vidē. Agresīvā suņa teritorijai vienmēr garām iet ar līkumu, bet šoreiz arī distance nav līdzējusi. Būvniecības darbu rezultātā pavērās vārtiņi un no sētas izskrēja vilku sugas suns, kas mērķtiecīgi devās virsū iedzīvotājas mājdzīvniekam. Viņa paspēja pacelt savu mīluli, taču sievietes draudzene ne, un niknais suns sācis plosīt viņas mājdzīvnieku.

Sievietes draudzene sākusi skaļi kliegt. Kliedzienus sadzirdēja cilvēks, kas atradās niknā suņa teritorijā un steidza glābt situāciju. Par notikušo bija pārsteigts un atvainojās. Taču pauda neapmierinātību par to, ka daudzi suņu saimnieki, kas pastaigājās gar sētu, provocē teritorijas sargu.

Šobrīd ievainotais mopsis atrodas mājās un atgūstās no uzbrukuma. Pateicoties šīs suņu šķirnes īpatnībai – lielajām tauku krokām, ievainojumi ir mazāki, nekā tie varēja būt kādam citas sugas mājdzīvniekam. Agresīvā suņa saimnieki savu mājas sargu ir piesējuši pie ķēdes, un tas vairs nevarēs izsprukt brīvībā. Policiju abas puses iesaistīt nevēlējās – notikušais ir piefiksēts, bet saimnieki mēģinās vienoties. Ārstēšanās izdevumus niknā suņa saimnieki kompensēšot.

Šis gadījums kalpo kā aicinājums ikvienam, kurš cietis no kāda dzīvnieka agresijas, neuztvert to kā normu un ziņot policijai. Katram gadījumam ir jābūt piefiksētam. Neziņojot pastāv atkārtota uzbrukuma risks gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm