tv3.lv

Aizrādījums par teritorijas piemēslošanu pāraug ķīviņā, izmantojot zāģi un steku

Nedēļas nogalē kāds atklāja makšķerēšanas sezonu, kāds motosezonu, bet liela daļa iedzīvotāji piedalījās ikgadējā talkā, koplietošanas teritorijās, lasot atkritumus. Diemžēl kādā pagalmā Berģu pusē, kur vieni iedzīvotāji bija labi pastrādājuši, citi jau steidza piemēslot, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Konflikts ar neatliekamās palīdzības dienesta un pat policijas specvienības iesaisti brīvdienās risinājās pie vienas no privātmājām Melderu ielā. Īpašuma saimnieks pa dienu sakopa apkaimes teritoriju, ap māju salasīja tukšās pudeles, maisus un citas drazas, talkā piedalījās arī citi kaimiņi. Darbi noritēja līdz pat vakaram, taču, zāģējot krūmus un kopjot apstādījumus, saimnieks pamanīja, ka tīrā vide un cilvēku pūles netiek novērtētas. Kāda kompānija, kas pievakarē pulcējās līdzās mājai, tikko sakoptajā vietā lietoja grādīgus dzērienus un izdomāja, ka tukšo taru līdzi neņems. Pudeles mestas turpat uz zemes. Saimnieks ar zāģi rokās devās pie vīriešiem aizrādīt un palūgt sakopt aiz sevis, taču saskarās ar agresiju.

“Šis sāka vienkārši naturāli, [vārds cenzēts] ar to zāģi sāka aizstāvēties. Atvairīja to uzbrukumu. Tas tur izvilka kaut kādu pneimatisko steku. [Vārds cenzēts] vienkārši aptvēra to, trāpīja rokā laikam. Sanāk viens ar zāģi, viens ar steku,” stāsta apkaimes iedzīvotāji.

Īpašuma saimnieks, aizstāvoties ar zāģi, savainoja uzbrucēju, kas ar pneimatisko steku centās uzbrukt. Agresors guva grieztas brūces, bet traumas no konflikta eskalācijas viņu neapturēja.

Kad notikuma vietu sasniedza mediķi, savainotais vīrietis turpināja agresīvi izturēties arī pret ārstiem, tāpēc palīgā nācās saukt policijas specvienību. Likumsargi Melderu ielu sasniedza ātri un tikpat zibenīgi, izmantojot speclīdzekļus, nomierināja skandalētāju.

Par laimi, ķīviņā neviens cits ievainojumus neguva. Uz iecirkni nācās aizbraukt arī īpašuma saimniekam un sniegt liecības par notikušo, kā arī uzsākts administratīvā pārkāpuma process par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu un cietušajai personai ir nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu miesas bojājumu smaguma pakāpi.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm