Kas notika ar pazudušo Justīni? Versiju daudz, bet atbilžu nav

Ne uz mirkli neapstājas septiņgadīgās Justīnes meklēšanas darbi Rogovkā. Tie norisinājās arī pagājušajā nedēļas nogalē. Likumsargi turpina pārbaudīt gan kriminālās versijas par mazās meitenes pazušanas iemesliem, gan turpina plašas blakus esošās teritorijas pārbaudes.

Septiņgadīgās Justīnes meklēšanas darbi notiek jau 15 dienas.

Visapkārt ciemam visu grants ceļu posmu malās ir izvietotas Valsts policijas un Zemessardzes automašīnas. Kamēr viena meklēšanas grupa iet iekšā pārbaudāmajā sektorā, tikmēr citi jau dodas tālāk un pārmeklētās teritorijas atzīmē ar baltām lentēm un papīru, kas apsietas ap kokiem.

Valsts policijas Ziemeļlatgales iecirkņa priekšnieka vietnieks Guntars Kračus raidījumam “Degpunktā” norādīja: “Strādāsim līdz brīdim, kad tiks izdarīts viss nepieciešamais.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaut arī brīvprātīgo palīdzība meklēšanā šobrīd nav nepieciešama, ir vietējie, kuri nespēj nosēdēt mājas un palikt vienaldzīgi.

Rogovkas iedzīvotājs Andris, kurš iesaistās meklēšanā, stāsta: “Mēs ap skolu, pa savu teritoriju. Mēs divatā [meklējam].”

Vaicāts, kur meitene varētu būt pazudusi, viņš atbild: “Es domāju, te vairs nav variantu, te kaut kas ir citādāk. Uzreiz operatīvi, ir sākuši meklēt. Visu pārmeklēja, visu nakti, visu nākamo rītu. Nav nekur, te viss ir iziets, visas akas jau pa cik reizēm, visi šķūņi, tukšās ēkas, es nezinu…”

Šobrīd neskaidrību un nesakritību par meitenes pazušanu ir daudz. Versija, ka meitene pati devusies prom kājām, ir arvien vairāk apšaubāma, jo jau aptuveni divas stundas pēc pazušanas tika uzsākti meklēšanas darbi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piesaistītais Valsts robežsardzes helikopters meklēšanai pieslēdzās jau pēc septiņām stundām, nomainot gaisā pacelto dronu. Tika pārlidotas visas blakus esošās zemes deviņu kilometru rādiusā, izmantojot dienas un nakts infrasarkanās termokameras. Lidots bija tik zemu, ka no meža izdzenāti arī meža zvēri. Izmantots vairāku acu princips, – kad apkārtni no augšas vēro ne tikai pirmais un otrais pilots, bet arī līdzi paņemtie pasažieri. Tomēr bez rezultātiem. Arī iepriekšējo dienu meklējumi nav viesuši skaidrību.

Valsts policijas Ziemeļlatgales iecirkņa priekšnieka vietnieks Guntars Kračus norāda, ka pazušanas versijas ir vairākas, tostarp arī – kriminālas.

Ar meitenes tēvu vai pamāti raidījumam “Degpunktā” aprunāties neizdevās. Tēvs aktīvi piedalās meklēšanā, savukārt pamāte atrodas mājās ar mazākajām atvasēm.

Šobrīd katra informācija par meitenes pazušanu ir no svara. Likumsargi aicina aplūkot meitenes fotogrāfiju, pārcilāt zināmos faktus un atsaukties ikvienu, kurš zina Justīnes iespējamo atrašanās vietu. Policistus var sazvanīt pa tālruņa numuru 67006734 vai 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm