tv3.lv

Alkohols un vardarbība: Imantā četri bērni cieš no vecāku agresijas

Ģimeni pašvaldības policijas darbinieki apsekoja plkst. 21.00 vakarā. Mājās bija māte ar trīs bērniem. Jaunākās atvases ir sešus un septiņus gadus vecas. Sieviete likumsargus ieaicināja dzīvoklī, bet par negaidīto vizīti bija pavisam neapmierināta.

Sarunas laikā māte kļuva agresīva un nevēlējās saprast policijas ierašanās iemeslu, tāpēc policija tālāko sarunu turpināja ar vecāko dēlu un pārējiem bērniem. Viņi stāstīja, ka starp vecākiem katru dienu notiek konflikti, tāpēc arī atvasēm nākas ciest.

Bērni likumsargiem parādīja arī zilumus. Daudzi no tiem uz ķermeņa nebija no kritieniem, bet gan vecāku rokas. Drīz vien mājās ieradās arī ceturtā atvase, kura mēģinot izvairīties no konfliktiem, bieži bēg no ģimenes. Uz likumsargu jautājumu, vai aprūpi par viņiem vairākas uzņemas vecāki vai tomēr vecākais brālis, bērni viennozīmīgi atbildēja, ka brālis.

Sieviete prostestēja pret bērnu aizvešanu un beigu beigās nācās viņu saslēgt roku dzelžos un iesēdināt likumsargu busiņā, lai bērnus mierīgi varētu apskatīt uz adresi izauktie mediķi. Alkometrs bērnu mātei uzrādīja aptuveni trīs promiļu stipru alkohola reibumu.

Par amatpersonas likumīgo darbību neievērošanu un darbības traucēšanu pret māti tika uzsākts administratīvā pārkāpuma process, kā arī pret abiem vecākiem uzsākts process par vardarbību pret bērniem.

Bērni pagaidām izmitināti krīzes centrā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm