tv3.lv

Alsviķu pagastā nogalināta 1978. gadā dzimusi sieviete

Alūksnes pusē nogalināta sieviete, kurai konstatēti nodarīti tīši, smagi miesas bojājumi, kā rezultātā iestājusies cietušās nāve, vēsta “Degpunktā”.

17. janvārī 22:00

Kriminālprocess sākts par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies cietušā nāve. Uzbrukuma motīvi tiek skaidroti. Lūk, kas šobrīd sakāms Alūksnes policijas priekšniecei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valda Gibala-Lesiņa
Alūksnes policijas iecirkņa priekšniece

“14. janvāra pēcpusdienā Alūksnes novada Alsviķu pagastā kādā dzīvoklī ir atrasts 1978. gadā dzimušas sievietes līķis ar acīmredzamas vardarbīgas nāves pazīmēm.”

Alūksnes policijas iecirkņa priekšniece norāda, ka saistībā ar to notikuma vietā tika aizturēts 1984. gadā dzimis vīrietis.

16. janvārī tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas. Par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Policija nozīmējusi ekspertīzes un turpina lietas izmeklēšanu.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm