tv3.lv

Andrejsalā mīklainos apstākļos dzīvību zaudējis kāds vīrietis

Pagājušajā naktī Andrejsalā pulcējušies vai visi operatīvie dienesti – 112 zvanu centrā bija saņemta ziņa, ka kādā “Sadales tīkla” elektroietaisē noticis negadījums, un traumētais cilvēks nespēj saviem spēkiem izkļūt no telpas, kurā notikusi nelaime. Šoreiz arī operatīvo dienestu darbiniekiem nācies brīdi uzgaidīt.

“Notikuma vietā tika nodrošināta sabiedriskā kārtība un tika sagaidīti elektriķi, kas atslēdza elektrību. Tika konstatēts, ka notikuma vietā atradās četras personas, no kurām viena jau bija mirusi,” skaidro policijā.

Protams, ka, uzzinot par šādu pavērsienu, visi turpmākie darbi nodoti Valsts policijas darbinieku rokās, savukārt pati krimināllieta nonākusi Ziemeļu iecirknī.

Likumsargi norāda, ka pamatversija liecina, ka 1984. gadā dzimušais vīrietis ir gājis bojā no saņemtā strāvas trieciena, taču vienlaikus min, ka cietušais ir kritis no vairāku metru augstuma. Par to, kas tieši noticis, lielāka skaidrība būs pēc tiesu medicīnas ekspertu atzinuma.

Vienlaikus kriminālpolicists apstiprina, ka notikuma vietā sastapti vēl trīs cilvēki: “Kā viena no versijām ir, ka šī persona ir vēlējusies izdarīt kādu noziedzīgu darbību. Pats bojāgājušais jau agrāk nonācis Valsts policijas redzeslokā saistībā ar narkotisko vielu lietošanu un sīku zādzību izdarīšanu.” Viņiem šobrīd piemērots liecinieka statuss.

Kā šodien noskaidrots A/S “Sadales tīkls”, visi šobrīd zināmie fakti liecina, ka bojāgājušais ir nesankcionēti iekļuvis teritorijā. Konkrētajā objektā “Sadales tīkls” iepriekš ir veicis īpašus drošības pasākumus, lai ierobežotu nepiederošu personu iekļūšanu, tostarp aizmetinot starpstāvu pieejas un izvietojot brīdinājuma zīmes. Bez apzinātām un mērķtiecīgām darbībām šajā objektā iekļūt neesot iespējams.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm