tv3.lv

Apgāžoties kuterim, jūrā pie Jūrkalnes pazudis cilvēks

Apgāžoties kuterim, jūrā pie Jūrkalnes 11. maijā pazudis cilvēks, bet vēl viens cilvēks izglābts, Skaties.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

2021. gada 11. maijā 10:08

Izsaukums uz Ventspils novada Jūrkalnes pagastu saņemts plkst. 21.08. Tur saskaņā ar sākotnējo informāciju 400 metrus no krasta jūrā bija apgāzusies laiva un ūdenī atrodas divi cilvēki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ierodoties notikuma vietā, VUGD konstatēja, ka jūrā apgāzies kuteris – ugunsdzēsēji ūdenī pamanīja vienu cilvēku, ar glābšanas dēli nogādāja viņu krastā un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji ar laivu pārmeklēja apkārtni, bet otrs cilvēks netika atrasts – līdz ar tumsas iestāšanos cilvēka meklēšanas darbus pārņēma Jūras spēku Krasta apsardzes dienests.

Plkst. 23.32 VUGD darbu notikuma vietā Jūrkalnes pagastā noslēdza.

Kā ziņo Jūras spēku Krasta apsardzes dienests, 11. maijā plkst. 06:39 meklēšana tika pārtraukta un cietusī persona netika atrasta.

Tāpat naktī, plkst. 02.13, tika saņemts izsaukums uz Ozolnieku novada Salgales pagastu, kur Lielupē uz salas atradās trīs cilvēki, kuri nespēja saviem spēkiem tikt krastā. Ugunsdzēsēji glābēji nogādāja cilvēkus krastā un nodeva NMPD mediķiem.

Vakar Auces novadā no dīķa tika izcelts bojāgājis cilvēks un nodots VP darbiniekiem.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD saņēma 71 izsaukumu – 42 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā viena meža un 18 kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm