Apšaude Aizputes pusē: policija saskata pasūtījuma slepkavības mēģinājuma pazīmes

Svētdien, 30. septembrī, notikušajā apšaudē Aizputes novadā tiek saskatītas pasūtījuma slepkavības mēģinājuma pazīmes, informē Valsts policija. 

2018. gada 30. septembrī 21:48

Kā iepriekš vēstīts, privātā veselības uzlabošanas iestādē Aizputes novada Lažas pagastā sašauti trīs cilvēki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc policijas informācijas, apšaude notikusi ap plkst.15.30. Notikuma vietā, veicot sākotnējās izmeklēšanas darbības, tiek saskatītas pasūtījuma slepkavības mēģinājuma pazīmes, uz ko norādot apstāklis, ka uzbrukums bijis mērķtiecīgs – šāvieni raidīti pret konkrētām personām, kas tajā brīdī atradās konkrētā automašīnā. Tika sašautas trīs personas, kuras nodotas mediķu aprūpē.

Par notikušo ierosināts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu. Šobrīd Valsts policija strādā notikuma vietā un uzsāktā kriminālprocesa ietvaros skaidros konkrētus notikušā apstākļus. Vienlaikus notiek darbs, lai noskaidrotu iespējamās vainīgās personas.

Kā vēsta portāls “Liepajniekiem.lv”, notikušajā apšaudē Aizputes novadā apšaudīts kāds džips “Porsche Cayenne”.

Valsts policijas pārstāve Ilze Jurēvica aģentūrai LETA iepriekš norādīja, ka apšaude notikusi kādā viesu namā, un tajā sašauti trīs cilvēki. Sākotnējā informācija liecina, ka sašauto cilvēku gūtie ievainojumi nav dzīvībai bīstami.

Cietušo vecumu un dzimumu policijā pašlaik nevarēja precizēt. Pašlaik nav plašākas informācijas arī par šāvēju. Sīkāk par notikušo policija sola informēt pirmdien.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jurēvica nevarēja apstiprināt aģentūras LETA rīcībā esošo informāciju, ka apšaude notikusi svara korekcijas centrā “Vitality Academy” Aizputes novada Lejastraķos.

Uzņēmuma mājaslapā teikts, ka Aizputes novadā izveidots “svara korekcijas centrs”, kur “tievēšanas process notiek pilnīgā izolācijā bez liekiem kārdinājumiem (neveselīga pārtika, saldumi un alkohols)”, 180 hektāru plašā teritorijā un speciālistu uzraudzībā.

Pakalpojums tiek piedāvāts pēc principa “viss ietverts” jeb “all inclusive” – ēdināšana piecas reizes dienā, regulāras fiziskās aktivitātes, visu procedūru komplekss atbilstoši izvēlētajam kursam.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka SIA “Vitality Academy” pieder Francijas pilsonim. Uzņēmums sniedz viesu namu un izmitināšanas pakalpojumus. Pērn uzņēmuma apgrozījums bijis 988 568 eiro, bet zaudējumi sasnieguši 893 209 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm