tv3.lv

Apsūdz māti par sava nepilnu gadu vecā dēla slepkavību

Prokuratūra šonedēļ cēlusi apsūdzību kādai jaunai sievietei par sava nepilnu gadu vecā bērna slepkavību pērn Dagdas novadā.

2021. gada 9. maijā 10:53

Saskaņā ar apsūdzību sieviete bērnu nožņaudza, jo, viņasprāt, bērns viņai traucēja un viena pati nevarēja tikt galā ar bērna aprūpi un audzināšanu. Sieviete bērna līķi ielika saimniecības somā, to aizveda uz mežu un noslēpa, nosedzot ar sūnām, aģentūra LETA noskaidroja prokuratūrā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izmeklēšanā tika noskaidrots arī tas, ka apsūdzētā sieviete pirms slepkavības izdarīšanas vardarbīgi apgājās ar mazgadīgo.

Prokurore apsūdzēto pie kriminālatbildības saukusi pēc diviem Krimināllikuma pantiem, proti, par vardarbību pret nepilngadīgo un slepkavību pastiprinošos apstākļos. Maksimālais sods par minēto nodarījumu ir mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana no desmit līdz 20 gadiem

Jau ziņots, ka 2020.gada 11.novembrī policija saņēma informāciju, ka Dagdas novada Ezernieku pagastā kāda 1998.gadā dzimusi sieviete ir nogalinājusi savu nepilnu gadu veco dēlu. Veicot operatīvās darbības, meža masīvā atrasts 2019.gadā dzimuša bērna līķis. Nekavējoties aizturēta arī bērna māte, kura atzinās izdarītajā.

Dagdas novada Sociālā dienesta vadītāja Elita Trūle aģentūrai LETA iepriekš atklāja, ka sieviete pati savulaik ir izņemta no ģimenes un dzīvojusi ar aizbildni citā novadā, un arī tagad Dagdas novadā uzturējusies maz.

Bojāgājušais bija vienīgais sievietes bērns, un vietējiem dienestiem neesot bijis signālu, ka sieviete nevar viņu aprūpēt. Vienlaikus kopš pagājušā gada septembra sieviete saņēmusi atbalstu kā maznodrošinātā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm