Ar vienu “kašķi” nepietika – jauniešu bariņš pēc konflikta spārda ielas malā novietotus auto

Kādai iereibusi trijotnei acīmredzot ar vienu saķeršanos nepietika. Pēc ķildas Vecpilsētā viens no jauniešu kompānijas izlēmis, ka savas dusmas “izlādēs” uz ielas malā novietotiem braucamrīkiem.

2019. gada 7. novembrī 21:48

Īsi pēc plkst. 1.00 videonovērošanas centra darbinieki ievērojuši, ka Vecrīgas “Bermudu trīsstūrī” jeb Audēju, Skārņu un Grēcinieku ielas krustojumā, saķērušās divas kompānijas – trīs tīņi un bariņš velorikšu stūrētāju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērojot, kā tad atrisināsies acīmredzami asā vārdu apmaiņa, darbinieki kļuvuši par aculieciniekiem tam, kā viens no ķildā iesaistītajiem, iespējams, saprotot, ka bravūrīgā trijotne tāpat vien prom neies, lietā liek piparu gāzi. Tīņi vēl brīdi paspurojas, bet, beigu beigās, tomēr dodas savās gaitās.

Par pirmo huligānu upuri kļuvis kāds “Range Rover”. Tad ar kājās spērienu nolauzts “Peugeot” spogulis, un trijotne aiztenterējusi tālāk. Kāda “Volvo” īpašniekam paveicas – nezināmu iemeslu dēļ agresīvais jaunietis pēdējā brīdī pārdomā un tomēr neiesper automobilim. Kameras acs vēl brīdi seko notiekošajam – policisti piefiksē uzbrukumu arī trešajam auto. Taču diži tālāk huligāni netiek, jo aiz stūra jau “iznirst” policijas patruļa.

Divi no trim jauniešiem pēc dokumentus pārbaudes drīkstējuši doties mājās, savukārt automašīnu bojātājs nonācis Valsts policijas centra iecirknī. Tur, ņemot vērā to, cik liela skāde nodarīta spēkratu īpašniekiem, arī tiks lemts, vai šī lieta beigsies ar administratīvo sodu, vai pret huligānu tiks ierosināta krimināllieta.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm