tv3.lv

“Ārprāts te bija!” Postošs ugunsgrēks Bauskas pusē iznīcina vairākas garāžas

2020. gada 20. novembrī 21:36

Bauskas pusē plašas liesmas pārņēmušas vairākas garāžas, un ugunsdzēsējiem tās izdevās apturēt pēc gandrīz četru stundu ilga darba. Vietējie precīzi nezina, kas izraisīja nelaimi un kāpēc tā izcēlās tik pēkšņi, cilvēki sāk apspriest versiju par savu kaimiņu, kas neuzmanīgi nodarbojās ar metināšanu.

Sprādzieniem līdzīgi trokšņi dienas vidū pamatīgi iztrūcināja Mežotnes ciema iedzīvotājus. Bija aizdegušās vietējās garāžas un ugunsgrēks strauji pletās plašumā. Vīrietis no blakus mājas steigšus skrēja skatīties, kas notiek.

Vietējie pieļauj iespēju, ka viens no kaimiņiem garāžā metināja sava transportlīdzekļa detaļas, un kāda nomaldījusies dzirkstele trāpīja, kur nevajag. Kamēr brauca ugunsdzēsēji, degšanas platība jau sasniedza 150 kvadrātmetrus. Kaimiņi pamatīgi satraucās.

Kad beidzot liesmas tika likvidētas, garāžu kompleksu apsekoja policija. Ņemot vērā, ka par noziegumu nekas neliecināja, likumsargi neplāno uzsākt kriminālprocesu.

“Ļaunprātīgas dedzināšanas pēdas netika konstatētas, arī garāžu īpašnieki nevēlējās rakstīt iesniegumus par notikušo,” informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārstāve Dace Kalniņa.

Vismaz pieci cilvēki zaudēja sev piederošās garāžas un visu, kas tajās atradās, tāpēc ciema iedzīvotāji tiksies, lai vienotos par plānu, kā kompleksu pēc iespējas ātrāk atjaunot.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm