tv3.lv

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Piecstāvu ēka Hospitāļu ielā 45a trešdien vēlā vakarā stundā kļuva par kāda skaļa atgadījuma epicentru. Vienā no nama dzīvokļiem pamatīgi sakāvušies divi vīrieši. Pirms tam abi pamatīgi iedzēruši, un, iespējams, tieši tāpēc dūru vicināšana aizgājusi tik tālu, ka notikuma vietā bija jāsauc policisti un pat ātrās palīdzības reanimācijas brigāde. Par ko tieši skandalētājiem radušās domstarpības, īsti nav zināms, bet šodien pie kāpņutelpas redzamās pēdas neliecina par to, ka ķīviņam būtu kāds niecīgs iemesls. Kautiņš bijis tiešām asiņains.

Neoficiāli zināms, ka viens no vīriešiem kautiņā licis lietā arī kādu asu priekšmetu, tādēļ šķetināt konfliktu sabrauca tik daudz policistu. Apkārtējie dzirdējuši plīstošu logu skaņas, kliedzienus nomest zemē nazi, esot izkliegti brīdinājumi pret agresoru lietot elektrošoka pistoli, ja viņš policistiem nepadosies.

“Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Rīgā, Hospitāļu ielā, kopīgas alkohola lietošanas laikā starp diviem vīriešiem izcēlies konflikts, kuru laikā gūti miesas bojājumi. Uz notikuma vietu izbrauca Valsts policijas amatpersonas, kā arī NMPD darbinieki, kuri abiem cietušajiem sniedza medicīnisko palīdzību,” teikts likumsargu sniegtajā komentārā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirknī par šo gadījumu ir uzsākta resoriskā pārbaude apstākļu noskaidrošanai.

Policisti ziņo, ka neviens no iesaistītajiem vismaz pagaidām ar iesniegumu iecirknī nav vērsies, tādēļ likumsargi uzsākuši vien pārbaudi. Acīmredzot miesas bojājumi tomēr nebija tik būtiski un dzīvību apdraudoši, lai policisti ierosinātu kriminālprocesu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm