Asinsstindzinošs mirklis! Mazs bērns 12. stāvā sēž uz atvērta loga palodzes

Ceturtdien, 5. martā, kāds 12 stāvu dzīvojamais nams Ulbrokas ielā nokļuva asinsstindzinošu notikumu epicentrā. Par iemeslu trauksmei un visu iespējamo dienestu vizītei bija mazgadīgs bērns, kurš sēdēja uz atvērtā loga palodzes nama pēdējā stāvā.

Šoreiz visu izšķīra dažas minūtes. Pateicoties vērīgai kaimiņienei, viss beidzās labi, bet piedzīvotais vēl ilgu laiku paliks apkārtējo atmiņās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Taisījāmies braukt uz ezeru pastaigā, kāpām visi mašīnā. Es paskatījos uz augšu, jo suns rēja. Paskatījos uz augšu – tur bērns vienkārši karājās 12. stāvā,” stāsta kaimiņiene.

Suņa riešana bija izšķirošs faktors, kas licis vietējai iedzīvotājai Elnarai paskatīties uz augšu. Šajā gadījumā mājdzīvnieks cēla trauksmi, bet tikpat labi tas varēja nejauši sabiedēt bērnu vai uzlēkt viņam virsū un pārstumt pāri palodzei.

Nekavējoties sekoja Elnaras zvans operatīvajiem dienestiem. Kamēr glābēji traucās uz adresi, sieviete šausmu sastingumā stāvēja pie mājas un neizpratnē domāja, kā pareizāk rīkoties.

Pēc neoficiālas informācijas, durvis dienestiem atvēra pati bērna mamma, un līdz ar policistiem un glābējiem dzīvoklī iegāja arī mediķi. Ārsti apskatīja bērnu, taču nekādas veselības problēmas nekonstatēja. Pēc neilgām pārrunām ar bērna māti policisti devās prom.

Šķiet, šis incidents nepaliks arī bez sociālā dienesta pārstāvju uzmanības. Daži mājas iedzīvotāji uzskata, ka atbildīgajām iestādēm bērna audzināšanas procesā iejaukties vajadzēja jau sen. Ceturtdien notikušais ir tikai viens no daudziem starpgadījumiem, ko iepriekš redzējuši kaimiņi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plašāk skatieties “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm