“Atnāc, pasaki, ka viss ir kārtībā!!!” Agresīvs vīrietis bērnu klātbūtnē iekausta sievu un liek atskaitīties policijai

Gaišā dienas laikā Rīgas pašvaldības policijas kārtības sargi saņēmuši ziņu, kas likusi vienlaikus mobilizēt divas tuvākās policijas ekipāžas. Kāds agresīvs vīrietis uz ielas sitot bezpalīdzīgu sievieti. Turklāt – turpat līdzās atrodoties arī vairāki mazi bērni.

2019. gada 10. augustā 21:30

Notikuma vietā policistus sagaidīja izsaucējs un norādīja, ka agresīvais vīrietis jau atrodas iekštelpās – dzīvoklī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pieklauvējot pie durvīm, tās atvēra vīrietis un noteica, ka policijas palīdzība te nav nepieciešama, ka konflikts noticis ar sievu, taču tagad viss ir kārtībā.

Ņemot vērā, ka policijai bija aizdomas par vardarbību ģimenē bērnu klātbūtnē, likumsargi izskaidroja vīrietim par tiesībām pārbaudīt, vai viss tiešām ir kārtībā.

Un tad, nonākot ģimenes mājoklī, policistiem atklājies, ka izsaucējs nebūt nav pārspīlējis, un trīs bērnu māmiņa tik tiešām cietusi no dzīvesbiedra rokas. Tomēr, neskatoties uz pamatīgi aizpampušo aci, sieviete noraidījusi jebkādu policijas palīdzību.

Drošības labad likuma sargi uz notikuma vietu izsaukuši mediķus, kuri apskatījuši gan iekaustīto sievieti, gan visus trīs bērnus, taču nevienam no klātesošajiem nebija tādas veselības problēmas, kuru dēļ būtu nepieciešamas kādas papildus pārbaudes vai ārstēšana, tādēļ viss tālākais darbs notikuma vietā atstāts policistu pārziņā.

Sieviete atteicās no policijas palīdzības un iesnieguma rakstīšanu. Tomēr sievieti un bērnus likumsargi nogādāja krīzes centrā, informējot arī bāriņtiesu un sociālos darbiniekus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šī ģimene kādu laiku būs zem atbildīgo institūciju lupas. Savukārt agresīvajam vīram tomēr neizdosies pilnībā izsprukt no soda, jo pret viņu tiks uzsākta lieta par emocionālu vardarbību pret bērniem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm