Atņem telefonu un draud ar ieroci: meklē vīrieti, kurš aplaupījis sievietes Tukuma mežā

Kāda sieviete vienā no sociālās tīklošanās vietnēm dalījusies ar nepatīkamu incidentu, ko kopā ar draudzenēm piedzīvojusi brīvdienās pastaigas laikā. Pie viņām pienācis kāds nepazīstams vīrietis, sākotnēji uzdevis neitrālus jautājumus, bet vēlāk jau skrējis pakaļ, draudējis ar ieroci un atņēmis telefonu. Par laimi, neviena no sievietēm necieta, bet uzbrucēju diemžēl vēl nav izdevies atrast.

Pastaiga Tukumā, Gailīšu mežā, par murgu izvērtās svētdienas pēcpusdienā ap plkst. 15.00. Sievietes biezokņa vidū sastapa aptuveni 30-35 gadus vecu vīrieti. Sākumā garāmgājējs vēlējās noskaidrot, cik ir pulkstenis – sievietes atbildēja uz viņa jautājumu un devās tālāk savās gaitās, ik pa brīdim atskatoties, vai vīrietis neatrodas viņu tuvumā.

Kādā brīdī viena no sievietēm pamanīja, ka vīrietis tomēr seko un viņām tuvojas diezgan raitā solī: “Brīdī, kad viena no mums sāka skriet, arī vīrietis sāka skriet. Pie divām no mums viņš paguva pieskriet, un draudzene vaicāja, ko viņš grib, pēc kā viņš ieķērās manā telefonā, ko uzreiz nebiju gatava laist vaļā. Draudzene atvēzējās un bija gatava iesist, taču viņš izvilka ieroci un notēmēja uz mums, klusēja, neteica ne vārda. Es atlaidu telefonu, un mēs sākām skriet uz šoseju, kā rezultātā krītot noripojām no kraujas.”

Sievietes pamanījis garām braucoša autovadītājs, kurš piestājis un uzņēmis viņas savā transportlīdzeklī. Tad arī viņām radās pirmā izdevība sazināties ar likumsargiem. Apsekojot apkārtni, policija vairs ļaundari neatrada, taču tika uziets atņemtais telefons. Uzsākts kriminālprocess par laupīšanu.

Vīrietis bija aptuveni 170 cm garš, vidējas miesas būves, brūniem matiem, ar bārdas rugājiem. Mugurā bija tumši zila virsjaka un līdzi mugursoma. To, vai uzbrucējs bija bruņojies ar reālu šaujamieroci, šobrīd grūti spriest.

Ikviens, kam ir noderīga informācija, kas sekmētu vīrieša indentitātes noskaidrošanu vai jebkāda citas noderīgas ziņas, kas palīdzētu likumsargiem, ir aicināts zvanīt policijai pa tālruni 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm