tv3.lv

“Atnesa tām dāmām kafiju…” Ziņo par mazu meiteni, kura uzturas bezpajumtnieku bariņā

Ceturtdien, 10. oktobrī,  galvaspilsētas likumsargu un Stacijas laukumā dirnošo bezpajumtnieku sarunu pārtraukusi kāda garāmgājēja. Sieviete norādījusi uz kādu krietni nopietnāku problēmu nekā iedzert mīlošo izgaiņāšana.

2019. gada 11. oktobrī 21:01

Sieviete policistiem norādīja un netālu esošo skolnieci, kura uzturas bezpajumtnieku kompānijā un, iespējams, ir apmaldījusies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņa šeit staigāja. Atnesa tām dāmām kafiju. Es nezinu, kā tas notika, bet atnesa viņām kafiju. Kad prasīju, kur mamma, kur tētis, viņa atbildēja, ka mamma darbā, tētis veikalā. Kad jautāju, kur tad ir tētis, viņa teica, ka viens aizbraucis mājās. Septiņi gadi. Staigā viena pati. Es negribēju viņu šeit atstāt,” policistiem pastāstīja sieviete.

Policistiem izdevies noskaidrot meitenes identitāti, brīdi vēlāk viņi sazinājušies ar meitenes māti, un pieņemts lēmums bērnu nogādāt dzīvesvietā.

Policisti apsekoja dzīvesvietu, netika konstatēti nekādi apstākļi, kas neļautu bērnam atgriezties dzīvesvietā. Kā paskaidrojusi māte, bērnam pēc pagarinātajām stundām bija jādodas mājās. Kādēļ meitene nokļuvusi Stacijas laukumā un uzturējusies kopā ar bezpajumtniekiem, viņai nebija ne jausmas.

Pēc formalitāšu nokārtošanas policisti devušies prom, savukārt māte solījusies aprunāties ar meitu, lai likumsargiem šeit vairs nebūtu jāatgriežas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm