“Atrastas divas atvadu vēstules mammai.” Ģimene un draugi lūdz palīdzību pazudušā Romāna meklēšanā

Kopš 14. novembra bezvēsts prombūtnē atrodas 36 gadus vecais Romāns Kutlovskis.

2019. gada 21. novembrī 20:40

Vīrietis cietis no smagas depresijas un kādu dienu izlēma atstāt atvadu vēstuli savai mātei, lai pēc tam pazustu bez vēsts. Viņa draugi jau vairākas dienas izmisīgi cenšas uziet pēdas Romānam cerībā, ka viņš tomēr nebūs atņēmis sev dzīvību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pazudušā meklēšanā iesaistījušies seši viņa tuvāki draugi, cerībā, ka kopā ar iedzīvotāju palīdzību noslēpumu par vīrieša atrašanās vietu tomēr izdosies atšķetināt. 36 gadus vecais rīdzinieks no savas dzīvesvietas Ģertrūdes ielā izgāja vēlā ceturtdienas vakarā, un kopš tā laika neviens viņu nav redzējis.

“Redzēts pēdējo reizi Ģertrūdes ielā, izejot no savām mājām. Viņš bija ģērbies brūnos zābakos ar baltu zoli un melnā ziemas jakā ar kapuci. Mugurā bija rūtains krekls – balts ar melnu. Kalsnas miesas būves, tumšiem matiem, tumšu bārdu. Ir pagājis diezgan daudz laika, un mums nav ne mazākās nojausmas, kur viņš varētu būt,” stāsta pazudušā vīrieša draugs Ilmārs.

Tuvinieki un draugi ir pamatīgi noraizējušies. Pirms Romāns izgāja no mājas, viņš dzīvoklī atstāja pierādījumus, kas liecina par nolūkiem veikt pašnāvību. Ģimenes locekļi cer, ka nav piepildījušās viņu ļaunākās priekšnojautas.

“Bija depresija, viņš ārstējās, un tas, tā kā mums liek bažīties, ka viņš varētu doties jebkur. Kā arī tika atrastas divas atvadu vēstules, kas adresētas mammai, bet minēt neko mēs nevaram, kamēr nezinām, kur viņš ir,” bilst Ilmārs.

Ilmārs stāsta, ka likumsargiem pagaidām nav izdevies uziet pazudušā drauga pēdas. Iemesls, kāpēc izmeklēšana kavējas, draugiem nav skaidrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Policijā ir iesniegums par pazušanu gan no ģimenes, gan no draugiem, bet tādu ļoti aktīvu rīcību neesam sajutuši, tāpēc iesaistāmies meklēšanās un mēģinām pievērst pārējo cilvēku uzmanību, kas varētu palīdzēt atrast Romānu. Tālāk ar policiju varētu pārbaudīt pilsētas kameras, izsekot, kur viņš ir devies. Domāju, ka tas tepat Rīgā ir iespējams,” bilst Ilmārs.

Visi, kas redzējuši pazudušo vīrieti vai kaut ko zina par viņa iespējamo atrašanās vietu, tiek aicināti nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110 vai arī organizācijai “Bezvests.lv” pa tālruni 22 084 084.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm