Atstāja bērnu svešu cilvēku uzraudzībā – mazā puisēna meklēšanā Rīgā nākas iesaistīt policiju

Bērna atstāšana svešu cilvēku uzraudzībā, kādai mammai lika ātri vien saprast, ka tā darīt tomēr nevajag. Sieviete tika pie dažiem jauniem sirmiem matiem, jo pieaugušie, kuri solījās puiku pieskatīt, tomēr solījumu nespēja pildīt un zēna meklēšanā nācās iesaistīt policiju.

2019. gada 16. novembrī 20:45

Lietainas un drēgnas darba dienas pievakarē Ģertrūdes ielā divi pašvaldības policijas inspektori ar vismaz 40 eiro vērtiem soda protokoliem, aplaimojuši tos autobraucējus, kuri bija nevietā “noparkojuši” savus auto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču, šo nodarbi pārtraucis negaidīts klauvējiens pie patruļauto loga. Šajā gadījumā, tas bija nevis kāds aizkaitināts šoferis, kurš vēlējies izteikt savu viedokli par šādu netaisnību, bet gan acīmredzami satraukta sieviete, kura lūgusi policijas palīdzību. Kā izrādās, no kādas netālu esošas medicīnas iestādes, tik tikko pazudis puisēns.

Kad pēdējais no iesāktajiem protokoliem nonācis uz kāda pārkāpēja vējstikla pie policistiem vērsusies arī pazudušā bērna māte. Viņa atklāja, ka atradusies ārsta kabinetā, bet puisēns uz mirkli atstāts uzgaidāmajā telpā, kur to, tobrīd it kā pieskatījuši vairāki pieaugušie.

Šajā gadījumā stāsts ir ar laimīgām beigām – puikam, pēc pastaigas pa pielijušajām Rīgas ielām nekas nekaitēja un likuma sargi māti ar bērnu nogādājuši atpakaļ vietā no kuras sākušies meklējumi.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm