tv3.lv

Augšdaugavas novadā policija izņem nelegālus tabakas izstrādājumus un degvielu

Ceturtdien, 11. augustā, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, realizējot operatīvo informāciju, Augšdaugavas novadā izņēma tabakas izstrādājumus bez Latvijas akcīzes markām, informē policijā.

12. augustā 15:40

2022. gada 11. augustā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas, veicot operatīvos pasākumus nelegālo akcīzes preču apkarošanas jomā Augšdaugavas novadā, Sventes pagastā 1975.gadā dzimuša vīrieša īpašumā esošajā dzīvojamajā treileri, atrada tabakas izstrādājums ar Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī daļu bez akcīzes marķējuma. Kopā tika izņemti 6360 cigaretes. Tāpat tika izņemta ari nelikumīgi glabāta degviela – 1910 litru, par ko ir uzsākts administratīvo pārkāpumu process.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Personai draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 221. panta pirmās daļas par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu izgatavošanu (ražošanu), uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Tajā pašā dienā, 11.augustā Augšdaugavas novadā, Naujenes pagastā, operatīvo pasākumu laikā, pie dzelzceļa tika konstatēts transportlīdzeklis no kura netālu atradās deviņi iepakojumi ar tabakas izstrādājumiem.

Kopā izņemti 44 640 cigarešu bez Latvijas akcīzes markām. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.panta trešās daļas par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu izgatavošanu (ražošanu), uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tā izdarīta lielā apmērā, vai par šā panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi organizēta grupa, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Arī 10.augustā Daugavpilī, pie 1969.gadā dzimuša vīrieša tika atrasta nelikumīgi uzglabāta degviela – 1500 litru apmēra, par ko ir uzsākts administratīvo pārkāpumu process.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm