Ballīte draugu lokā pārvēršas par traģēdiju – nokrītot no balkona, Bauskā dzīvību zaudē vīrietis

Bauskā, Pļavu ielā, piektdienas vakarā notika svinēšana – kāds vietējais vīrietis bija atgriezies no Anglijas un devās ciemos pie saviem draugiem. Kaimiņi stāsta, ka pasēdēšana ieilga un nakts vidū ballīte vēl turpinājās. Ap plkst. 2.00 naktī mūzikas skaņas nomanīja neatliekamās medicīniskās palīdzības sirēnas – 40 gadus vecais vīrietis bija izkritis no ceturtā stāva un gulēja zālienā ar kritiskām traumām.

2019. gada 6. augustā 20:44

Kāds aptuveni 40 gadus vecs vīrietis nule kā atgriezās no ārzemēm un vēlējās piektdienas vakaru nosvinēt, dodoties ciemos pie draugiem Bauskā. Ierodoties Pļavu ielā, viņu sagaidīja jautra kompānija, un pasākums turpinājās paziņu dzīvoklī. Kaimiņi apgalvo, ka viesi daudz lietoja alkoholiskos dzērienus, līdz pēkšņi ballīte apstājās un ieradās operatīvie dienesti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svētku noskaņa pēkšņi bija pārvērtusies traģēdijā. Vīrietis gulēja zālē, un apkārtējiem bija skaidrs, ka viņa ievainojumi ir kritiski. Vietējie lēš, ka vīrietis izkrita no balkona, jo bija nedroši apsēdies uz tā malas un reibumā nespēja noturēt līdzsvaru.

Mediķi cīnījās par viņa dzīvību, bet reanimācijas brigādes busiņā vīrieša dzīvība izdzisa. Par notikušo policija uzsākusi izmeklēšanu, un tās ietvaros centīsies noskaidrot precīzus bojāejas apstākļus.

Plašāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm