tv3.lv

Bāriņtiesas vizīte pie ģimenes beidzas ar kautiņu un policijas auto aizdedzināšanu

Kādam pārim Staburaga pusē rūpes par savu atvasi bija palikušas otrajā plānā līdz brīdim, kamēr ieradās bāriņtiesas pārstāvji. 

Saprotot lietas nopietnību, bērna tēvs uzrīkoja kautiņu, kam sekoja policijas auto aizdedzināšana un bērna nolaupīšana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laulātais pāris Staburaga pagastā līdz šim vietējiem bija labi zināms savu kaitīgo ieradumu dēļ, taču pēc pagājušās nedēļas notikumiem abi savu popularitāti apkārtējo acīs palielinājuši vairākkārt.

Viss sācies piektdien, 23. martā, kad vīrs ar sievu un savu trīs gadus veco meitiņu vairākkārt iegriezušies vienā no pagasta veikaliem, lai papildinātu savu grādīgo dziru krājumu.

Pagasta bāriņtiesai šī ģimene nav sveša. Meitenītes mātei ir atņemtas aprūpes tiesības par divām atvasēm no iepriekšējās laulības. Vietējie zina stāstīt, ka trešo bērniņu sieviete nav gatava zaudēt, tomēr regulāri ar vīru dodoties pie meitenītes vectēva iedzert, kas mātes tēlu nepavisam nespodrina. Arī piektdien iedzeršana tika rīkota pie vīratēva. Bāriņtiesas darbinieku iejaukšanās ģimenes ballītē pārvērtās pamatīgā tracī.

Kā stāsta kāds aculiecinieks, bērna vectēvs, redzot, ka viņa dēls tiek sists, pielaida uguni policijas darbinieku automašīnai. Pagasta iedzīvotāji nesaprot, kādēļ neviens automašīnu nav mēģinājis dzēst, ļaujot tai nodegt pilnībā.

Pēc spraigajiem notikumiem gan bērna tēvs, gan auto dedzinātājs tika aizturēti. Apkārtējie stāsta, ka meitenītes aprūpi bāriņtiesa uz neilgu laiku uzticēja kādai no bērna radiniecēm. Taču ar to notikumi viss nebeidzas. Komentēt notikušo raidījumam “Degpunktā” atteicās gan policija, gan bāriņtiesa. Ir zināms vien tas, ka šobrīd ne tēvs ar bērnu, ne meitenītes māte nav atrodami. Raidījums turpinās sekot šim stāstam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trešdien, 28. martā, “Degpunktā” komanda noskaidrojusi, kas šobrīd policijai un bāriņtiesai ir zināms par šo notikumu, kā arī – kur atrodas trīs gadus vecā meitenīte. Plašāk lasi šeit! 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm