tv3.lv

Bastejkalna “raustītājs” – iedzīvotāji ziņo par dīvainu tipiņu, kurš pašapmierinās publiskā vietā

Pavisam nesen vairākiem rīdziniekiem nācies piedzīvot nepatīkamus mirkļus, kad viņi Bastejkalna apkaimē pamanījuši kādu vīrieti, kurš no malas novērojot garāmgājējus centies pašapmierināties.

2019. gada 3. maijā 21:04

Darba dienas pēcpusdienā vecpilsētas policistu rācijas atskanējusi ziņa par kādu bīstamu tipiņu, kurš tik tikko, jau otro reizi šajā dienā, manīts Bastejkalna apkaimē. Iepriekš viņam, iespējams, jau sajūtot ko nelāgu, par mata tiesu bija izdevies aizlaisties no kārtības sargiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šajā situācijā policijas izsaucēja neuzkrītoši sekojusi ļaundarim, tādēļ vīri, drīz vien saņēmuši precīzas norādes par to, kurš tad ir pūlī meklētais tipiņš.

Lai arī treniņtērpā ģērbtais, sakumpušais vīrietis vairākkārt atskatījies un, visticamāk, skaidri redzējis policistus, viņš līdz pat pēdējam mirklim izlicies, ka tas viņu nesatrauc.

Šādi līdzcilvēku atklājumi, bijis pietiekams pamats, lai vīrieti aizturētu un aicinātu līdzi. Vīrietis nonācis aiz busiņa restēm un nogādāts Valsts policijas iecirknī Matīsa ielā. Pēc precīzu lietas apstākļu noskaidrošanas un nodarījuma izvērtēšanas arī būs skaidrs, kādu sodu saņems pārkāpējs. Ja izrādīsies, ka vīrieša nodarbes fiksējuši vien pieaugušie, pārkāpējs tiks cauri ar protokolu par huligānismu, taču gadījumā, ja tās būs redzējuši arī bērni, Bastejkalna apmeklējums 49 gadus vecajam vīrietim var beigties ar kriminālprocesu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm