Bezvēsts pazudušais Krišjānis atrasts miris

Pazudušais Krišjānis Zvejnieks, kura meklēšana norisinājās aptuveni nedēļu, sestdien atrasts miris, informē “Bezvests.lv”.

2017. gada 24. decembrī 10:31

Puiša ķermenis atrasts un izcelts no Daugavas 23. decembrī, plkst. 12:20. Krastā bija arī viņa tēvs, kurš atpazina savu dēlu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau vēstīts, ka 16. decembrī pēc darbavietas rīkota svētku pasākuma Rīgā pazudis 27 gadus vecais Jaunmārupes iedzīvotājs Krišjānis Zvejnieks.

Pieejamā informācija liecina, ka viņš pazudis pēc darbavietas rīkota svētku pasākuma “Džeza klubā” Palasta ielā 10. Puisis no turienes izgājis ap plkst. 1.00, pēc tam devās uz bāru “Ezītis miglā” Jaunielā 35, no kurienes devies prom plkst. 2.20.

Viņa tuvinieki “Facebook” publiskoja videonovērošanas kameru uzņemtus kadrus, kuros redzams, ka laikā no plkst. 2.00 līdz 3.00 kāda kompānija šķērsojusi Akmens tiltu un apsteigusi streipuļojošu vīrieti. Tika pieļauts, ka tas varētu būt pazudušais Krišjānis.

Pēc telefonā pieejamās kartes, kurā norādītas vietas, kurās viņš ir bijis, uzrādās, ka puisis ir devies kādu gabaliņu pa Vecrīgu, pēc tam braucis pāri Akmens tiltam un pretī Nacionālajai bibliotēkai ir pēdējais zināmais punkts, jo pēc plkst. 3.50 telefons vairs nav bijis sasniedzams.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm