tv3.lv

Bija iekritis grāvī ar ratiņiem: aculiecinieka ātra ziņa ļauj izglābt nelaimē nonākušu sirmgalvi

Darba dienas pēcpusdienā kāds garāmgājējs Salaspils centrā, Rīgas ielā, pamanījis aizdomīgu skatu – notekgrāvī, netālu no Katoļu baznīcas, mētājušies invalīdu ratiņi. Lai arī kādu, kam būtu nepieciešama palīdzība, aculiecinieks nav manījis, ziņa par šo neparasto skatu nodota vietējiem pašvaldības policistiem, kuru iecirknis, starp citu, atrodas vien pārsimts metru no notikuma vietas.

Veicot šīs vietas apsekošanu, arī policisti pirmajā brīdī nevienu nepamanīja, taču turpat netālu esošajā caurtecē tika pamanīts vīrietis, kurš gulēja ūdenī uz muguras.

Vīrietis bija pie samaņas, taču bija acīmredzami pārsalis un nespēja atbildēt uz policistu jautājumiem. Acīmredzot cietušais bija iztērējis visus spēkus, lai noturētu galvu virs ūdens. Nekavējoties uz notikuma vietu tika izsaukti mediķi, kuri 80 gadus veco sirmgalvi paņēma savā aprūpē. Policisti gan vērš uzmanību, ka viņš bijis manāmā reibuma stāvoklī.

No vīrieša vēlāk izdevās noskaidrot, ka viņš kopā ar ratiņiem bija iekritis grāvī un ar ūdens straumi jau bija ievilkts caurtecē.

Pēc pirmās palīdzības saņemšanas notikuma vietā cietušais nogādāts tuvākajā slimnīcā, savukārt smago elektroratiņu izcelšanai policistiem nācies saukt talkā pat ugunsdzēsējus. Gan pats braucamrīks, gan informācija par šo notikumu nodota Salaspils sociālā dienesta darbiniekiem, kuru pienākums nu būs noskaidrot, kā sirmais vīrs nonācis nelaimē un kā palīdzēt, lai šādas situācijas vairs neatkārtotos.

Policisti pateicas ziņotājam, jo, iespējams, tikai viņa ātrā reakcija bija iemesls tam, ka izdevās izglābt cilvēka dzīvību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm