tv3.lv

Bolderājā daudzdzīvokļu ēkas pakājē atrasts miris 15 gadus vecs jaunietis

Pirmdien, 5. martā, kāda daudzdzīvokļu nama pagalmā Bolderājā pulcējās liels skaits policistu, lai izmeklētu jauna puiša bojāeju pēc kritiena no augstuma. Sākotnējā informācija liecina, ka noziegums nav noticis, tomēr ir kāds cilvēks, kas varētu būt mudinājis puisi izlēkt pa logu. 

Bolderājā kāda daudzdzīvokļu nama pakājē atrasts miris 15 gadus vecs jaunietis – puisis vārdā Iļja. Zēnu atradis tēvs, kurš bija uz brīdi aizgājis uz blakus māju pie sava tēva apsveikt viņu dzimšanas dienā. Iļja tikmēr mājās bijis viens. Viņš izlēcis pa ceturtā stāva dzīvokļa logu ar galvu pa priekšu. Visi vietējie pazinuši bojāgājušo un ir šokā. Lai arī kā ģimenei gājis, to tomēr var saukt par labvēlīgu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd starp vietējiem pastāv versija, ka zēnu līdz pašnāvībai novedis vectēvs, un šī bijusi savdabīga atriebība sirmgalvim dzīvības cenā. Proti, Iļja ar bijušo armijnieku nu nekādi nevarējis satikt. Vectēvs stingri ieteicis nespēlēt datorspēles un meklēt darbu vai mācīties, bet mazdēls ignorējis militārista dusmīgās pavēles. Kaimiņi nenoliedz, – Iļja bijis atkarīgs no datorspēlēm.

Policijā par traģisko notikumu sākts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem, kas vērsti pret cilvēka veselību vai dzīvību. Lai arī šobrīd ir skaidrs, ka Iļju neviens nav pagrūdis vai izmetis pa logu, tomēr krimināllikumā ir pants par novešanu līdz pašnāvībai, un šī versija likumsargiem būs rūpīgi jāpārbauda.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm