Bolderājā daudzdzīvokļu mājā noslīd panelis; evakuē iedzīvotājus

2022. gada 30. novembrī 21:31

Aptuveni 20 Stūrmaņu ielas iedzīvotāji Bolderājā joprojām nezina, vai varēs atgriezties savā mājvietā. Daudzdzīvokļu ēkā iebruka jumts, un atbildīgās iestādes vēl meklē potenciālos būvdarbu veicējus.

Stūrmaņu ielas trešā nama iedzīvotāji pamanīja no griestiem sūcamies šķidrumu, tika zvanīts ēkas apsaimniekotājam. Šoreiz darbinieks apsekoja bēniņus un pamanīja, ka viens no paneļiem mainījis atrašanās vietu un jumtā izveidojies prāvs caurums.

“Es sapratu, – kādam pa sienu sāka tecēt ūdens. Kāds izsauca “kādu”, un tas “kāds” apskatījās un ieraudzīja debesis. Cilvēks bija pārsteigts un izsauca pārējos,” teic mājas iedzīvotājs.

Aptuveni plkst. 17.00 vakarā ieradās prāvs skaits operatīvo dienestu brigādes. Policija un ugunsdzēsēji organizēja evakuāciju – iedzīvotāji drīkstēja ņemt līdzi tikai nepieciešamās mantas un mājdzīvniekus.

Kamēr vēl nebija skaidrs, kad un vai mājā varēs atgriezties, cilvēki sasēdās “Rīgas satiksmes” autobusā, kas tika nogādāts adresē. Caurais jumts mājas iedzīvotājiem sagādājis galvassāpes jau vairākus gadus.

“Rīgas namu pārvaldnieks” apgalvo, ka, iepriekš apsekojot ēku, neesot radušās aizdomas par paneļu nobīdi, nonākot pretrunās ar iedzīvotāju sacīto.

“Degpunktā” sastaptā iedzīvotāja Velta Stūrmaņu ielas 3. namā dzīvo jau no 1970. gadiem – pensionāre stāsta, ka ēkā atrasties jau sen neesot droši.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd vairāki mājas iemītnieki patvērušies pie draugiem un radiniekiem, gaidot atbildi no atbildīgajām iestādēm par to, kad varēs atgriezties mājvietā. Uzņēmums skaidro, ka vēl jāpagaida.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm