tv3.lv

Bolderājā, lai brīdinātu apkārtējos, sievietei izdodas nofotografēt “mētelīša virinātāju”

Kāda sieviete vien paspējusi nofotografēt no sava dzīvokļa loga vīrieti, kurš pēc atkailināšanās publiskā vietā aizmucis. Lai pievērstu apkārtējo uzmanību un brīdinātu par redzēto ekshibicionistu, Bolderājas iedzīvotāja ir gatava izteikties publiski. Uzmanību notikušajam sola pievērst arī policija, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Kāda sieviete “Facebook” Bolderājas/Daugavgrīvas grupā ievietojusi ierakstu par tautā saukto ”mēteļa virinātāju”, šis ieraksts plaši apspriests. Viņa šo foto paspējusi nofotografēt no sava dzīvokļa loga, lai pievērstu apkārtējo uzmanību un brīdinātu par redzēto arī citus.

Vietā, kur staigā tautā sauktais ”mētelīša virinātājs”, TV3 sastop vietējo iedzīvotāju, kura atpazīst personu, kas nofotografēta: “Viņam ir bikses, kurpes, melna jaka un žakete, vienmēr tāds svarīgs staigā. Jā, jā, tas ir viņš. Mēs šeit dzīvojam sesto gadu, bet neko tādu par viņu nemanījām. Viņš iet un rokas vicina, bet neko tādu nedara. Viņš dzīvo tajā piecstāvu mājā – es pat nezinu ielas nosaukumu. Tā iela, kas atrodas pie baznīcas. Tāds nedaudz kurlmēms, viņš ir uz sava viļņa.”

Par piedzīvoto pastāsta kundze, kas izveidoja ierakstu “Facebook” grupā. Viņa vēlas palikt anonīma, jo grib justies droši savā rajonā. Tepat dzīvo kundzes mazbērni un citi bērni, kuriem nebūtu jāpiedzīvo trauma, kas var palikt atmiņā uz visu mūžu: “Es no viņa negaidīju tādas lietas, es viņu pazīstu kā vietējo. Vienmēr likās normāls un solīds cilvēks. Viņam laikam ”jumts aizbrauca”. Uzģērbta jaka, rokas kabatās – jaka tāda gara. Viņam bija ērti cilāt jaku, un viss bija pārdomāts. Tur jau viss bija redzams – tikai cilā uz augšu un uz leju.”

Cilvēki šādos gadījumos bieži vien nezina, kā rīkoties. Par netiklām darbībām obligāti ir jāinformē policija. Kāda būtu vispareizākā rīcība, ja jūsu ceļā ir trāpījies ”virinātājs”, skaidro policija: “Katrā šādā situācijā nekavējoties ir jāziņo policijai, jo iznākums var būt dažāds – administratīvā atbildība par sīko huligānismu vai kriminālatbildība.”

Pat ja persona paspēs aizbēgt no vietas, uz kuru izsaukta policija, šī adrese tiks turēta redzeslokā un uz to biežāk tiks norīkotas patrulējošās ekipāžas. Katrs ziņojums par šādu gadījumu ir svarīgs, lai ikviens varētu justies drošībā.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm