tv3.lv

Pēc brauciena dzērumā ar nomas auto vīrietim būs jāšķiras no 7000 eiro

Vēlā vakarā automašīnu satiksme Rīgas centrā, ka jau ierasts šādam laikam, nebija visai intensīva, bet ceļu satiksmes negadījums pie Brīvības un Lāčplēša ielas krustojuma ir kārtējais pierādījums tam, ka iereibušam braucējam uz ceļa var patraucēt jebkas, kas kustās vai nekustās.

Šoreiz kāds dzēris “Toyota” stūrētājs, visdrīzāk neizvēloties pareizu pagriešanās radiusu, aizķēra pērējā joslā pie krustojuma stāvošu automašīnu “Opel”. Apskādētā braucamrīka šoferis, izkāpjot ārā un dodoties skaidroties pie “Toyota” stūrētāju, drīz vien saprata, ka situāciju sarunu ceļā atrisināt nebūs iespējams un jāiesaista policija. Pārkāpējs izvelējās visai mierīgu taktiku.

Kārtot formalitātes un veikt pārrunas ar vainīgo bija ceļu policistu kompetencē, bet, kamēr inspektori bija ceļā no cita izsaukuma, saldi snaudošo vadītāju pieskatīja pašvaldības kārtībnieki un palīdzēja regulēt satiksmi Lāčplēša ielā. Aptuveni pēc desmit minūtēm stūrējajs pamodās un centās saprast, kā nonācis šādā situācijā.

Rīgas pašvaldību policijas (RPP) Centra pārvaldes inspektore Ināra Tralla, ka persona neuzvedās agresīvi, bet izskatījās, ka neorientējas notiekošajā, atradās manāmā alkohola reibumā un tika aizturēta, līdz ieradās Valsts policijas darbinieki.

  • Likumsargi: Jūs ar “Carguru” braucāt?
  • Vīrietis: Jā.
  • Likumsargi: Un kas notika?
  • Vīrietis: Es piedzēros mazliet.
  • Likumsargi: Jūs viens braucāt?
  • Vīrietis: Jā.

Pārbaudes laikā pārkāpējam pasniegtais ceļu policistu alkometrs uzrādīja 2,25 promiles. Līdz ar divām lietvedībām par braukšanu reibumā un negadījuma izraisīšanu aizturētajam tagad jārisina jaudājumi ar īslaicīgas nomas kompānijas pārstāvjiem.

Uzņēmumā “Degpunktā” apstiprina, ka minētā”Toyota” ir firmas “Carguru” transportlīdzeklis.

“No mūsu puses vadītājam nekavējoties tika liegta iespēja izmantot pakalpojumu, bez iespējas jebkad to atjaunot. Šoferim tiks piemērots sods 3000 eiro apmērā, kā arī papildus izdevumi par mašīnas remontu aptuveni 4000 eiro apmērā,” informēja uzņēmuma “Carguru” pārstāvji.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm