Buļļupē pieķer maluzvejniekus ar zivju pilnu tīklu

Zinot, ka maluzvejnieki nesnauž arī ziemas sezonā, galvaspilsētas kārtības sargi, ik dienas mērot ledu Rīgas ūdenstilpēs, regulāri ieskatās arī zemledus makšķernieku atstātajos āliņģos. Ko tajos var atrast un kā taisnojas notikuma vietā pieķerts ļaundaris, atklāj raidījums “Degpunktā” reportāžā!

2017. gada 7. februārī 21:15

Patrulējot pa galvaspilsētas ūdenstilpēm un laiku pa laikam ieskatoties copmaņu atstātajos āliņģos, kārtības sargiem izdevies atrast, gan maluzvejnieku tīklus, gan ūdas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī pirms pāris dienām pastaigājoties pa Buļļupes ledu, vienā no āliņģiem vīri piefiksējuši striķa galu, kas licis domāt, ka maluzvejnieki vēl tikai gatavojas doties pēc loma. Nojaušot, ka šāds atradums var ļaut ļaundarus pieķert nozieguma vietā, krastmalā izveidots slēpnis.

Foto: ekrānuzņēmums

Kā stāsta kārtības sargs, ļaundari, iespējams, pat nojautuši, ka par viņiem ieinteresējušies kārtības sargi, jo krastmalā sastapušies ar abiem civilās drēbēs tērptajiem inspektoriem, taču kāre pēc loma tomēr ņēmusi virsroku. Vīrieši nogaidījuši un jau pēc tumsas iestāšanās tomēr devušies pakaļ savam tīklam.

Tomēr lielākais pārsteigums šajā vakarā vēl tikai sekojis – brīdī, kad vīri ieskatījušies āliņģī, atklājies, ka aptuveni 50 metrus garais tīkls ir, tā teikt, līdz malām pilns ar zivīm.

Tīklā atradās 77 dažādu sugu zivis. Visas dzīvas, tādēļ tiek palaistas atpakaļ āliņģī.

Pārkāpējam gan ļoti paveicies, jo tīklā esošās zivis nav gājušas bojā – tātad šī nelegālā cope viņam beigsies vien ar pārsimts eiro lielu naudas sodu. Ja pārkāpējam būtu paveicies mazāk, viens šāds zivju pilns tīkls viņam varētu izmaksāt arī daudzus tūkstošus eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm