Četrgadīgas meitenītes tēvam aizdomas, ka bijusī sieva pacēlusi roku pret bērnu

2022. gada 29. novembrī 21:09

Kāds četrus gadus vecas meitenes tēvam radušās aizdomas, ka bijusī sieva pret bērnu pacēlusi roku. Kādu dienu vīrietis pamanīja uz meitas pieres zilumu un vērsās ar iesniegumu policijā, taču pagaidām nav pierādījumu, ka trauma gūta mātes vardarbīgas rīcības dēļ.

Maksims uzrunāja raidījumu “Degpunktā”, lai dalītos ar stāstu, kas viņa dzīvi padarījis ļoti sarežģītu. Vīrietis agrāk bija precēts, taču tagad ar bijušo sievu cīnās tiesā. Vīrietis stāsta, ka viņa mērķis ir nodrošināt komfortablus dzīves apstākļus savai četrus gadus vecajai meitai, taču tēvam ir aizdomas, ka māte pret atvasi izturējusies vardarbīgi. Šā gada 14. maijā Maksims satika bērnu, vadoties pēc vecāku saskarsmes grafika.

Meitai bija traumēta seja, un tēvs centās noskaidrot – kāpēc. Meita sacījusi, ka trauma gūta no koka, turklāt pastaigas laikā ar pašu tēvu. Pēc ilgākas sarunas meita pastāstījusi, ka traumu radījis mātes izdarītais sitiens.

Maksims kopā ar meitu brauca uz slimnīcu. Pēc ārstu apskates abi devās uz policijas iecirkni Olainē. Tur, pēc tēva domām, situāciju neuztvēra nopietni. Izmeklēšana tika uzsākta, taču vīrieša prasības neesot uzklausītas.

Maksims stāsta, ka bērna māte panākusi tuvošanās aizliegumu pret bijušo vīru. Pagaidām nav pierādījumu, ka trauma gūta mātes vardarbīgas rīcības dēļ. Tikmēr tēvam liegta komunikācija ar četrus gadus veco meitu.

“Degpunktā” sazinājās ar Olaines iecirkni. Policisti apgalvo, ka rīkojušies likumā norādītajā kārtībā.

Savukārt Rīgas Bāriņtiesas pārstāvjiem ir liegts komentēt konkrēto gadījumu jeb iztirzāt ģimenes privātās detaļas. Tāpēc atbilde par Maksima apgalvojumiem tiek sniegta vispārinātā formā – rakstveidā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm