Cik lielas “ziepes” var savārīt vienas nakts laikā? Kāds vīrietis konfliktā ar likumu paspēj nonākt trīs reizes

Kāds kungs vienas nakts laikā paspējis savārīt tādas “ziepes”, kuras, visticamāk nevarēs izstrēbt gadiem. Šajā stāstā netrūkst ne lamāšanās, ne dūru izvicināšana, ne pakaļdzīšanās un citu spriedzes pilnu mirkļu.

2019. gada 30. augustā 21:44

Ceturtdienas vakarā likuma sargi traukušies uz kādu daudzdzīvokļu namu Andromedas gatvē, kur vienā no mitekļiem bija izcēlies pamatīgs ģimenes skandāls. Ierodoties policijai vīrietis turpināja izturēties agresīvi un veltīja vairākus sulīgus un aizskarošus izteikumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Likumsakarīgi, ka arī brīdi vēlāk izskanējušais policistu lūgums, labprātīgi doties prom no dzīvokļa, lai dotos uz policijas iecirkni palika nesadzirdēts.

Kad vīrietis saslēgts roku dzelžos un jau nonācis aiz restēm, likuma sargi dokumentējuši sievasmātes liecību par šī vakara notikumiem.

Pēc neilgas paviesošanās policijas iecirknī, vīrs drīkstējis doties kurp acis rāda, viņa ģimene izbaudījusi atelpas mirkli, bet policisti turpinājuši darbu. Līdz, plkst. 3.30 no rīta atskanējis vēl viens izsaukums par šo pašu kungu. Kā izrādās, pēc tikšanās ar policiju, viņš turpinājis vietējā bārā lietot grādīgos, bet pēc tam, redzēts sēžamies pie stūres automobilim. Aptuveni pēc stundas viņš arī tika pamanīts un apturēts. Viņa izelpā tika konstatētas 2,04 promiles alkohola.

Tomēr, ja šķiet, ka vēl lielākās nepatikšanās vienā naktī iekulties nevar, jūs kļūdāties. Kā izrādās, aptuveni stundu ilgušā, naksnīgā izbrauciena laikā, vīrietis Skultes ielā ar savu “Citroen” bija paspējis izraisīt avāriju un apskādējis kādu svešu auto, bet pēc notikušā, negadījuma vietu pametis. Tas nozīmē, ka par šajā naktī paveikto, viņš viņš varēs taisnoties, nevis vienas, un ne pat divu, bet veselu trīs tiesas sēžu laikā. Tāpat, zaudējot vadītāja apliecību, vīram arī nāksies šķirties no savas darba vietas.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm