tv3.lv

Cik tālu var novest ienaids? Sieviete vaino kaimiņu viņas suņa nogalināšanā

Cik tālu var aiziet divu kaimiņu ienaids? Šonedēļ Skrīveros “Degpunktā” komanda bija liecinieki situācijai, kas, visticamāk, atrisināsies tikai tiesvedības ceļā. Par suņa nošaušanu, atvieglošanos uz kaimiņu žoga, jumta bojāšanu un citām izdarībām – šādu stāstu uzklausīja “Degpunktā”.

2019. gada 16. februārī 21:05

Skrīveru iedzīvotājai Guntai pastaiga pa savu sētu ar diviem mājas mīluļiem – suņiem, beigusies ar policijas saukšanu un garu skaidrošanas ar kaimiņu. Kundze apgalvo, ka blakus dzīvojošais vīrietis, dusmu vadīts, paņēmis savu medību bisi un sašāvis vienu no viņas mīluļiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete stāsta, ka uzgājusi dzīvniekam divas šautas brūces – vienu vēderā, otru priekšķepas atslēgas kaulā. Viņa mēģinājusi apstādināt asiņošanu, bet izglābt suņa dzīvību viņai neizdevās.

Policijā esot sākta administratīvā lietvedība, bet kundze uzstājusi, ka ja reiz bijusi šaušana, jābūt arī krimināllietai. Ekspertīzes rezultāta vēl nav, bet Gunta ir pārliecināta, ka viņas suns guvis gan nāvējošus ievainojumus, gan notikusi indēšana.

Sieviete apgalvo, ka ar kaimiņiem kara stāvoklis ir jau sen, bet viss sācies savstarpējas nenovīdības dēļ. “Degpunktā” sastopam arī negantajās izdarībās vainoto vīrieti. Viņš par kaimiņienes teikto nav izbrīnīts un Guntas kundzi sauc par neadekvātu. Stāstītais esot pārbagātas fantāzijas augļi.

Vaicājam vai Ērikam ir ierocis, ar ko kaimiņiene sakās, esot sašauts suns, taču saņemta noliedzoša atbilde.

Policija šobrīd nesliecas aizstāvēt vienu vai otru pusi. Iesniegums no Guntas kundzes ir pieņemts. Protams, ja tiks konstatēti apzināti meli, tad sekas būs, bet pagaidām viss ir izmeklēšanas sākuma stadijā. Kas attiecas uz suņa līķim veicamajām ekspertīzēm, policijas eksperti tās neveiks, jo cietusī atteikusies no likumsargu pakalpojumiem.

Minētajai personai ar kaimiņiem visu gadu garumā ir saasinātas attiecības un līdz ar to pie visām nedienām tiek vainoti kaimiņi. Policijas darbinieki sarunāja, ka ieradīsies 30. janvārī un arī vienojās, ka 30. janvārī minēto suni nogādās uz ekspertīzi, lai noteiktu patieso nāves cēloni, bet šajā datumā persona kategoriski atteicās ielaist policistus un Pārtikas un veterinārā dienesta darbiniekus savā īpašumā, norādot, ka te nav ko darīt. Nosauca policistus par bandītiem un tamlīdzīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Suns ir nodots ekspertīzei kādai privātai kompānijai un likumsargi jau nosūtījuši pieprasījumu izsniegt rezultātus. Tad arī šī lieta turpinās savu gaitu. Vai nu notiks izmeklēšana par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, vai arī lieta tiks izbeigta un būs jāapsver jaunas lietas ierosināšana par nepatiesu liecību sniegšanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm