tv3.lv

Dagdas novadā policija uziet lielu apjomu nelegālā alkohola un degvielas

Dagdas novadā likumsargi ceturtdien, 20. maijā, kratīšanās atraduši lielu apjomu nelegālā alkohola un degvielas, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

2021. gada 21. maijā 17:20

2021. gada 20. maijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas darbinieki sadarbībā ar Ludzas un Krāslavas iecirkņu amatpersonām, iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros veica kratīšanas 1957. gadā dzimuša vīrieša piederošajās ēkās Dagdas pagastā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kratīšanās tika konstatēts nelegāli ražots alkohols – kandža un brāga – vairāk nekā 800 litru un degviela – vairāk nekā viena tonna. Tika izņemtas arī nelegālā alkohola ražošanai nepieciešamās ierīces un sastāvdaļas, kā piemēram cukurus vairāk nekā 800 kilogramu apmērā.

Lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Persona jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā par analoģiskiem pārkāpumiem.

Par attiecīgo faktu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta 1. daļas par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu izgatavošanu (ražošanu), uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm