Daugavgrīvā pie kādas kompānijas atrod 47 folijas iepakojumus ar narkotikām

5. augustā neilgi pēc plkst. 17.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu aizdomīgu kompāniju Daugavgrīvā. Personas, iespējams, narkotiku reibumā kādu laiku stāvējušas pie kāda daudzdzīvokļu nama, bet pēc tam iegājušas vienā no dzīvokļiem.

2018. gada 8. augustā 17:14

Ziņotājs skaidroja, ka iepriekš kaimiņus izjautājis kāds Valsts policijas darbinieks, kurš lūdzis informēt tiesībsargājošās iestādes, ja viens no kompānijā esošajiem cilvēkiem ierodas norādītajā dzīvoklī. Izsaucējs starp aizdomīgo cilvēku bariņu atpazina likumsargu meklēto personu. Informācija par situāciju nodota Valsts policijai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ņemot vērā, ka personas bija iegājušas dzīvoklī, likumsargi gaidīja Valsts policijas ieteikumus turpmākai rīcībai. Tomēr mirkli vēlāk no mājokļa iznāca kāds vīrietis. Aizdomās par narkotiku lietošanu kungs uzreiz apturēts.

Vīrietis pārmeklēšanas laikā pēkšņi līdzi paņemto pleca somiņu iemeta dzīvoklī. Policisti somiņu paņēma un pārbaudīja tās saturu. Tajā atrasti 47 folija iepakojumi ar dzeltenbrūnu pulverveida vielu, polietilēna iepakojums ar dzeltenbrūnu pulverveida vielu, polietilēna iepakojums ar zaļu augu izcelsmes maisījumu, šļirce ar uzgali, rokas žņaugs, dokuments uz citas personas vārda, prezervatīvi, liels daudzums skaidras naudas un citas mantas.

Vīrietis atklāja, ka atnācis ciemos pie dzīvokļa iemītnieces, taču neko vairāk par saviem nolūkiem neatklāja.

Uz notikuma vietu norīkota vēl viena Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Pēc brīža no dzīvokļa iznāca arī divas jaunas sievietes un vēl viens vīrietis. Lūgts uzrādīt personu apliecinošus dokumentus. Likumsargi, pārbaudot datus, atklāja, ka abas dāmas ir izsludinātas meklēšanā. Arī pie otra vīrieša atrasts polietilēna iepakojums ar nezināmas izcelsmes vielu.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas darbinieki, kuri turpināja darbu ar visām iesaistītajām personām. Divas no personām pēc Valsts policijas darbinieku lūguma uzreiz nogādātas tuvākajā Valsts policijas iecirknī. Darbu adresē turpināja Valsts policija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm