tv3.lv

“Degpunktā” tagad arī ”WhatsApp” un “Telegram” lietotnēs – sūtiet savus aculiecinieka video un foto

Izmantojot mobilo telefonu lietotnes “WhatsApp” un “Telegram”, tagad jums ir iespēja sazināties ar LNT raidījuma “Degpunktā” veidotājiem. Lai sāktu sazināties ar “Degpunktā”, savā kontaktu sarakstā pievienojiet mūsu “WhatsApp” un “Telegram” numuru +371 22 000 112.

2018. gada 16. oktobrī 11:32

Ātri un viegli ar “WhatsApp” un “Telegram” jūs varat nosūtīt mums video un foto kā notikuma aculiecinieka vēstījumu, informēt par ārkārtas situāciju, satraucošu notikumu, sabiedriski nozīmīgu personīgo pieredzi vai ierosināt sižetu tematus. Video un foto materiālus izmantosim mūsu raidījumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Degpunktā” žurnālisti ar jums var sazināties, lai uzzinātu notikuma konkrētāku izklāstu, vai arī noskaidrotu iespēju jūs intervēt kā aculiecinieku vai konkrētās pieredzes personu.

Lai sāktu sazināties ar raidījumu “Degpunktā”, savā kontaktu sarakstā pievienojiet mūsu “WhatsApp” un “Telegram” numuru +371 22000112.

Ja vēlaties, lai tiktu vai netiktu norādīts jūsu vārds un uzvārds, lūdzam par to informēt. Mēs nekad nepubliskosim jūsu telefona numuru.

Ja vēlaties iesūtīt jautājumu video formātā, filmēšanas laikā lūdzam telefonu turēt nevis vertikāli, bet gan horizontāli, tāpat neveikt straujas kustības.

“WhatsApp” un “Telegram” kontos mēs neievietosim jaunāko ziņu apskatus, tos jūs varat turpināt uzzināt mūsu interneta ziņu lapā ”degpunkta.lv”, ”tvplay.lv” un ”Facebook” kontā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lietotnēs “WhatsApp” un “Telegram” mēs izlasīsim visas jūsu ziņas, apskatīsim visus video un foto sūtījumus, bet lielā apjoma dēļ mums ne vienmēr var būt iespēja atbildēt katram jums individuāli.

Kad jūs veiksiet video ierakstus vai uzņemsiet fotogrāfijas kā aculiecinieka materiālus, jūs nevienā brīdī nedrīkstiet apdraudēt sevi vai apkārtējos cilvēkus, nedrīkstiet pakļaut nevajadzīgiem drošības riskiem un nedrīkstiet pārkāpt likumu.

Datu apstrādes noteikumi

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm