tv3.lv

Dienestiem neizdodas glābt sievieti pēc kritiena no nama augšējās palodzes

Īsi pēc vienpadsmitiem dienā kāda daudzstāvu māja Purvciemā kļuva par epicentru dramatiskiem notikumiem. Glābējiem ziņots par potenciālu pašnāvības mēģinājumu, proti, kāpņutelpas logos redzētu cilvēku, kas sēž uz palodzes ar ārpusē izkārtām kājām un grasās lēkt no liela augstuma.

Lai nepārbiedētu un neizprovocētu traģēdiju, dienesti adresē ieradās, tā teikt, “pa kluso”, bez sirēnām. Sieviete ne ar vienu nekomunicēja, vien sēdēja uz palodzes un nolūkojās apkārt notiekošajā. Laikā, kad likumsargi jau bija devušies telpās, sieviete sāka intensīvāk kustināt kājās, sitot ar tām pa ēkas fasādi. Pēc mirkļa, acīmredzot vienam no policistam uzkāpjot augšup un cenšoties saķert pašnāvnieci, sieviete apzināti sasvērās uz priekšu.

Sekoja baiss kritiens ar traģiskām sekām. Dienesti nekavējoties steidzās cietušajai palīgā un apmēram uz desmit minūtēm nama kāpņutelpas nojumes jumts pavērtās par ko līdzīgu slimnīcas intensīvas terapijas nodaļas palātai. Diemžēl neatkarīgi no mediķu pūlēm sievieti neizdevās glābt.

Šis bija viens no retajiem gadījumiem, kad kaimiņi un, visticamāk, pat operatīvo dienestu pārstāvji jau nojauta, kas viņus sagaidīs notikuma vietā, un visi bija gatavi šādam drūmam situācijas iznākumam.

Gados jaunā sieviete bija šīs mājas iedzīvotāja, un šādu krīzes situāciju izraisīja jau trešo reizi. 2019. novembrī sieviete nolēca no ēkas piektā stāva palodzes. Toreiz viņa izdzīvoja. Otro reizi ugunsdzēsējiem glābējiem bija jādodas palīgā pirms diviem gadiem maijā, kad pašnāvnieci izdevās pierunāt nespert liktenīgo soli.

“Trešā reize, tiešām. Viņa vēl nesen bija slimnīcā, kāds runāja jau atkārtoti. Tad nelēca, vienkārši ar galvu viņai viss nebija kārtībā. Viņa toreiz lēca no piektā stāva, acīmredzot tagad jau gribēja, lai viss beigtos. Uzkāpa vēl augstāk. Viņai ir bērns, viņu audzina tante,” stāsta kaimiņienes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaimiņi, protams, par sievietes bojāeju pārdzīvo un atceras, ka vēl aizvakar viņa pagalmā pastaigājās un bija visai pozitīvi noskaņota.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu