tv3.lv

Divi ierobežojumu pretinieki alkohola reibumā veikalā citiem tā apmeklētājiem rauj nost aizsargmaskas

Divi valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu pretinieki alkohola apreibināti uzbrukuši kāda veikala apmeklētājiem un rāvuši tiem nost aizsargmaskas, tad izplūkušies ar apsargiem, kā rezultātā nonākuši policijas iecirknī, vēsta “Degpunktā”.

2020. gada 23. decembrī 22:20

Ap sešiem vakarā Reģionālās pašvaldības policijas pagalmā piestājis auto. Ar to atbraucis kāds satraukts vietējais iedzīvotājs, kurš lūdzis inspektoru palīdzību. Vienā no pilsētiņas centra veikaliem norisinoties skaļa ķilda, kas draud pāraugt kautiņā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Bomiņš stāsta, ka veikals atradās samērā netālu no policijas darbiniekiem un likumsargiem izdevās operatīvi turp nokļūt. Tobrīd vairāki jaunieši aicīmredzamā alkohola reibumā konfliktēja ar apsargu, bija pārņemti ar Covid-19 neeksistēšanu, nelietoja sejas aizsargmaskas, kā rezultātā veikala darbinieki viņus atteikušies apkalpot.

Protams, ka iereibušie ar šādu pavērsienu nebija mierā un turpināja ķildu līdz pat laikam, kad apsargs uz notikuma vietu bijis spiests izsaukt papildspēkus. Tāpat veikala darbinieki atklājuši, ka abi vīrieši aizskāruši citus apmeklētājus, rāvuši tiem nost maskas un rupji lamājušies.

Uzklausot apkārtējo versijas un noklausoties arī pašu huligānu sakāmo, likumsargi nolēmuši, ka vienam no vīriešiem būs jādodas līdzi uz policijas iecirkni. Taču ar to neesot bijis mierā otrs, kā rezultātā, ne bez cīņas, abi saslēgti roku dzelžos un aizvesti. Uz iecirkni, kurā abus jau labi pazīst. Vienam no viņiem organismā konstatētas 2,37 alkohola promiles, bet otram – 3,2 promiles.

Tiks pārbraudīta katra jaunieša atbildības pakāpe un viņi tiks saukti pie likumā paredzētās atbildības gan par Covid-19 ierobežojumu pārkāpšanu, gan saistībā ar huligāniskām darbībām un traucēšanu policijas darbiniekiem viņus aizturēt.

Kā interesantu faktu, policijas priekšnieks min to, ka abi vīrieši, ir ne tikai policijas “pastāvīgie klienti”, bet arī iepriekš jau nonākuši “Degpunktā”! 2017.gada vasarā, abi tikuši saistīti ar nežēlīgo noziegumu Zaķumuižā, kur kādam vīrietim nocirsta roka un nolaupīts auto. Tiesa gan, par to notiesāti divi citi kompānijas dalībnieki, kuri vēl šodien atrodas apcietinājumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm